Kara kalem calismasini bilgisayara aktarmak

Logo Tasarımları - Kara kalem calismasini bilgisayara aktarmak ...

ufakbatu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufakbatu(26)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Dosya23

Alt 21-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar ben evimde cizdigim kara kalem calismalarimi scanner yardımıyla bilgisayar ortamina gecirdim fakat cizgilerim hala kursun kalem ile çizilmis gibi bunu photoshop ile duzeltmeye calistim ama beceremedim :smile: Bu konuda yardimci olurmusunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 21-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu konunun logo topigiyle ne alakası var, bende onu anlayamadım?
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Sorunuzu Photoshop hakkında soru ve sorunlarınız başlıgında sorabilirsiniz.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 21-01-2009 #3
sanırım yanlış yer açmışsın bilgisayar yazılım photoshop bölümü.. falan katogrisi açmalısınız arkadaşlardan yardım eder umarım
Bu mesajdan alıntı yap
macscream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macscream(31)

Grafiker / Ankara

Alt 21-01-2009 #4
Kurşun kalemle çizilmiş bi resmi başka neye benzete bilirsiniz ki? Filter kısmıyla uğraşarak bişeyler yapabilirsiniz ama sonuçta karakalem çalışması.
Orjinal resimler haline getirmek için tablete ihtiyaçınız var, clipart tarzı şeyler yapmak istiyorsunuz sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 21-01-2009 #5
arkadaşımızın demek istediği şu sanırım. karakalemle çizip bilgisayar ortamında daha gerçekçi bir hale getirmek istiyor sanırım.
bunun için tabletle illüstratörde çizim yapılsa daha doğru olur sanırım. yada yine karakelemlerinizi illüstratörde vektörleştirebilirsiniz, geliştirebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ufakbatu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufakbatu(26)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 21-01-2009 #6
arkadaşımızın demek istediği şu sanırım. karakalemle çizip bilgisayar ortamında daha gerçekçi bir hale getirmek istiyor sanırım.
bunun için tabletle illüstratörde çizim yapılsa daha doğru olur sanırım. yada yine karakelemlerinizi illüstratörde vektörleştirebilirsiniz, geliştirebilirsiniz.
Bahsettigim buydu orada ilk cevapta azarlandım ama benim anlatmak istedigim photoshopu nasıl kullanacagımı ogrenmek degildi photoshopu ornek olarak verdim ben Kara kalem calismasini bilgisayara aktarmak Tesekkur ederim bilgi icin
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2009 #7
Arkadaslar ben evimde cizdigim kara kalem calismalarimi scanner yardımıyla bilgisayar ortamina gecirdim fakat cizgilerim hala kursun kalem ile çizilmis gibi bunu photoshop ile duzeltmeye calistim ama beceremedim :smile: Bu konuda yardimci olurmusunuz?
arkadaşım böyle birşey mümkün değil.
senin istediğin şuna benzer “ben bir fotoğraf çıktısı aldım ama çıkış aldığımda neden karakalem çizimi gibi olmuyor Kara kalem calismasini bilgisayara aktarmak
yani yapmak istediğin şeyi photoshopun “filter” menülerindeki efektleri deneme yanılma yolu ile yapmanı öneririm. veya tablet ile yeniden dijital ortamda çizebilirsin..
kolay gelsin.. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aktarmak, bilgisayara, calismasini, kalem, kara