Kara kalem ile bayan çizmesi yapma

Deneme Çalışmalar - Kara kalem ile bayan çizmesi yapma Sponsorlu Bağlantılar Merhaba . Kara kalem ile bir bayan çizmesi çizdim.Bu çizmeyi hem bot,hem de çizme olarak kullanılabilen bir çizme hayal ettim.Üzerini gri,içini sarı renk ile renklendirdim....

biglia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

biglia

Eğitimci / İzmir

Alt 08-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba . Kara kalem ile bir bayan çizmesi çizdim.Bu çizmeyi hem bot,hem de çizme olarak kullanılabilen bir çizme hayal ettim.Üzerini gri,içini sarı renk ile renklendirdim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 09-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
abi gözünü seveyim kimsin sen yaşın işin nedir bi de hele açtığın bütün konulara baktım ne bu paylaşımlar kimsede kalkıp dalga mı geçiyorsun bizimle dememiş senin olayın nedir. Bu yaptıklarının amacı ne niçin böyle bait şeyleri karalayıp karalayıp forumu meşgul ediyorsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Black1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Black1907

Ressam / Yurtdışı

Alt 11-01-2016 #3
abi gözünü seveyim kimsin sen yaşın işin nedir bi de hele açtığın bütün konulara baktım ne bu paylaşımlar kimsede kalkıp dalga mı geçiyorsun bizimle dememiş senin olayın nedir. Bu yaptıklarının amacı ne niçin böyle bait şeyleri karalayıp karalayıp forumu meşgul ediyorsun.
belki yaşı küçüktür bence kırmayalım hevesini
Bu mesajdan alıntı yap
biglia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

biglia

Eğitimci / İzmir

Alt 12-01-2016 #4
Hobi olarak çiziyorum resimleri,bu konuda bir eğitim almışlığım yok. Geliştirmeye uğraşıyorum elimden geldiğince,yaş konusu demissiniz,tasarımın yaşla ilgisi yoktur,bu kişi 20 yaşında da olabilir, 40 ya da 50 de olabilir eğer ki belli bir potansiyeli varsa.Amacıma gelince corel de elbise ve ayakkabı tasarımı yapabilmek ve lectra da kalıp çıkarabilmek.Basarılı olurum,ya da olmam, özgün bir eser yaratabilmek amacım.
Bu mesajdan alıntı yap