Karabük AOL davetiye tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Karabük AOL davetiye tasarımı ...

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 29-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 29-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık temiz olmuş yer ve tarih yazılarıda programlar gibi sol blok olsaydı dahamı iyi olrdu acaba anladım ayırt etmek için ortalam düşündün sanırım ama bir an gözüm oraya kaydı ama yinede hoş emeğinize sağlık başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 29-02-2012 #3
eline sağlık temiz olmuş yer ve tarih yazılarıda programlar gibi sol blok olsaydı dahamı iyi olrdu acaba anladım ayırt etmek için ortalam düşündün sanırım ama bir an gözüm oraya kaydı ama yinede hoş emeğinize sağlık başarılar.
teşekkür ederim pınar. evet ayırt edilmesini istediğim için ortaya aldım. gözün zaten orayı algıladıysa hemen amacına da ulaşmış sanırım Karabük AOL davetiye tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 29-02-2012 #4
Eline sağlık, yine temiz bir çalışma olmuş, lakin;
"DÖRT vatanın tarafını aydınlatıyoruz" diye okutuyor kendini...
Vatanın kelimesini başa koymayı düşünmedinmi acaba, dengeyi bozuyor diye biraz zorlandı heralde...
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 29-02-2012 #5
Eline sağlık, yine temiz bir çalışma olmuş, lakin;
"DÖRT vatanın tarafını aydınlatıyoruz" diye okutuyor kendini...
Vatanın kelimesini başa koymayı düşünmedinmi acaba, dengeyi bozuyor diye biraz zorlandı heralde...
Erkal hem dengeyi bozmasından ötürü hem de okumada göz önceliğinin her zaman soldan-sağa olduğunu düşünerek bu şekilde tasarladım. yorum ve yapıcı eleştirilerin için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
selgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selgraf

Grafiker / Van

Alt 29-02-2012 #6
usta eline sağlık...4x4 tebrikler...

yanlış anlamayın ama...ya bazıları 2 tane çizgi çizerek bişeyler yapmaya çalışıyor ama kendide biliyor olmadığını tutup siteye atıyor birde altına yazıyor lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.Karabük AOL davetiye tasarımıKarabük AOL davetiye tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 29-02-2012 #7
usta eline sağlık...4x4 tebrikler...

yanlış anlamayın ama...ya bazıları 2 tane çizgi çizerek bişeyler yapmaya çalışıyor ama kendide biliyor olmadığını tutup siteye atıyor birde altına yazıyor lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.Karabük AOL davetiye tasarımıKarabük AOL davetiye tasarımı
Yorumun için teşekkürler. Ancak sen yine de böyle düşünme ve daima yapıcı ol. Başkalarının çalışmalarını ya da hazır çalışmalarda sadece yazı değiştirip ben yaptım diyenlere karşı kınamaktan çekinme. Fakat kötü de olsa beğenmesen de; kendi çalışmalarını paylaşıp kendini geliştirmek isteyen meslektaşlarının ya da meslektaş adaylarının çalışmalarında gördüğün hataları söyleyerek yapıcı eleştirilerde bulun.
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 14-03-2012 #8
resmin kenarına boşluktan ziyade bütün olarak ele alsaymışsın dahha güzel olurmuş
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 15-03-2012 #9
resmin kenarına boşluktan ziyade bütün olarak ele alsaymışsın dahha güzel olurmuş
yorum için teşekkür ederim. ancak kenardan ayrı tutmamın sebebi tiyatronun reklamı oluşu. davetiyenin bütünlüğünü bozan bir şekli tamamına kullanmayı istemedim.
Bu mesajdan alıntı yap