Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri ...

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 16-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşıma biraz ara vermiştim Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri bu kadar paylaşım affettirir umarım Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tnrhbk37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tnrhbk37

Grafiker / Kastamonu

Alt 16-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ellerine sağlık üstat bende kastamonuluyum hemşeri sayılırz Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 16-03-2012 #3
Ellerine sağlık üstat bende kastamonuluyum hemşeri sayılırz Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri
ben balikesirliyim ama bu ülke sınırlarında yaşayan ve bu ülke için çalışan herkes zaten hemşerim Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri yorum için teşekkür ederim. etkinliklere de beklerim Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-03-2012 #4
Öncelikle eline sağlık..
Şahsen logoyu beğendim ama karabük biraz zayıf mı kalmış?
Afişlerde alta flu olarak attığın 75.yıl logosu tasarımı biraz boğmuş, fazlalık gibi duruyor..
İkinci afiş düzeninde sıkıntı var gibi özellikle yuvarlak dişliler ve altındaki yazıların düzeni, dişli dedim kusura bakma sanıyorum bunlar Karabük (Asar) Kalesi surlarını ifade ediyor..
Etkinlik programı duyuru afişinde "Cumhuriyet Kenti Karabük....." başlığı sencede fazla oval değil mi? Okumayı zorlaştırıyor..
Zarf ve davetiyede, kırmızı ve sarı en nefret ettiğim renk kombinasyonu olduğundan renk dışında başarılı buldum Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri
Diğerlerinde rahatsız edici veya eksik birşey göremedim.
Genel bakıldığında başarılı olduğunu söylemeliyim.. Tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 17-03-2012 #5
Öncelikle eline sağlık..
Şahsen logoyu beğendim ama karabük biraz zayıf mı kalmış?
Afişlerde alta flu olarak attığın 75.yıl logosu tasarımı biraz boğmuş, fazlalık gibi duruyor..
İkinci afiş düzeninde sıkıntı var gibi özellikle yuvarlak dişliler ve altındaki yazıların düzeni, dişli dedim kusura bakma sanıyorum bunlar Karabük (Asar) Kalesi surlarını ifade ediyor..
Etkinlik programı duyuru afişinde "Cumhuriyet Kenti Karabük....." başlığı sencede fazla oval değil mi? Okumayı zorlaştırıyor..
Zarf ve davetiyede, kırmızı ve sarı en nefret ettiğim renk kombinasyonu olduğundan renk dışında başarılı buldum Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri
Diğerlerinde rahatsız edici veya eksik birşey göremedim.
Genel bakıldığında başarılı olduğunu söylemeliyim.. Tebrikler..
Yorumlar için teşekkür ederim value. senin detaycı bakışların ile yaptığın yorumlar cok güzel. Sarı konusuna gelince Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri ya zarf ve davetiye de kısmi lak ve yaldız uygulaması var yaldızları sarı olarak verdiğimi belirtmemişim Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri 75. yılı zemine kullanmayınca da afiş çok boş kaldı. bir de ya bu corelden export yaparken rgb yapinca renk kaybı oluyor sanırım. bir çok tram ve ışıma kayboluyor. etkinlik afişi biraz aceleye geldi haklisin. yorumlar için teşekkür ederim tekrar tekrar.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-03-2012 #6
Yorumlar için teşekkür ederim value. senin detaycı bakışların ile yaptığın yorumlar cok güzel. Sarı konusuna gelince Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri ya zarf ve davetiye de kısmi lak ve yaldız uygulaması var yaldızları sarı olarak verdiğimi belirtmemişim Karabük ilinin kurluşunun 75. yılı görselleri 75. yılı zemine kullanmayınca da afiş çok boş kaldı. bir de ya bu corelden export yaparken rgb yapinca renk kaybı oluyor sanırım. bir çok tram ve ışıma kayboluyor. etkinlik afişi biraz aceleye geldi haklisin. yorumlar için teşekkür ederim tekrar tekrar.
Estağfirullah ama abartmayalım lütfen :blush::blush:
Sarı yaldızlar durumu kurtarabilir sanırım :wink:
Ben teşekkür ederim, kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap