Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi ...

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 01-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Açık Hali

önyüz arka yüz ve davetiye geçiş şekli
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğine Sağlık çok başarılı olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 02-06-2012 #3
Emeğe, düşünceye sağlık erkan hocam Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 02-06-2012 #4
Emeğine Sağlık çok başarılı olmuş
yorum için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 02-06-2012 #5
Emeğe, düşünceye sağlık erkan hocam Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi
yorum için teşekkür ederim Hasan. ugrasioruz işteKarabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-06-2012 #6
Düşünce güzel herzamanki gibi eline sağlık diyeyim önce Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi
Yalnız bir kaç bişiy söylemeden geçemicim Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi

İlk bakıldığında ön kısımdaki yoğunluk göz yoruyor lakin üniversite görüntüsü gayet hoş olmuş..
Yalnız üniv. logosu bana kalırsa ortada iyi durmamış üst kısıma alman hem üniversite fotoğrafını rahatlatır hem de gözü yormamış olurdu.
İkinci olarak arka kısım, sanatçı öğrencinin üstünde duruyor sağda gereksiz bir boşluk var sanatçıyı sağa kısma çekmen daha uygun olurdu, keza havai fişek adamın başında kötü bir görüntü söz konusu..

Genel olarak fena değil Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 02-06-2012 #7
Düşünce güzel herzamanki gibi eline sağlık diyeyim önce Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi
Yalnız bir kaç bişiy söylemeden geçemicim Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi

İlk bakıldığında ön kısımdaki yoğunluk göz yoruyor lakin üniversite görüntüsü gayet hoş olmuş..
Yalnız üniv. logosu bana kalırsa ortada iyi durmamış üst kısıma alman hem üniversite fotoğrafını rahatlatır hem de gözü yormamış olurdu.
İkinci olarak arka kısım, sanatçı öğrencinin üstünde duruyor sağda gereksiz bir boşluk var sanatçıyı sağa kısma çekmen daha uygun olurdu, keza havai fişek adamın başında kötü bir görüntü söz konusu..

Genel olarak fena değil Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi kolay gelsin..
value altta montaj halini koyduydum ama pek anlasilmadi sanirim Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi davetiye içindeki türkiyenin parlayan yıldızı gümüş yaldızlı olarak logonun altına geliyor birleşince o nedenle logoyu ortaya aldim. yani slogan logo altına yerleşsin diye. sanatcıyı da bilerek kenara almadim o kısma gönderilen adres etiketlendiğinde calışmayı kapatacağı için ortaya cektim. etiket gelince haliyle sanatçı kendiliğinden çalışmanın kenarına düşmüş olacak. hatta ilk başta kenara almıştım da sonradan aydim örter diye düşünüp ortaya çektimKarabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi dikkate her zamanki gibi teşekkür ederim. işyeri acayim seni zaten kalite kontrol uzmani olarak işe alicam :P
Bu mesajdan alıntı yap
n_TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

n_TR

Öğrenci (Grafik) / Bilecik

Alt 03-06-2012 #8
Taslak Çok hoş, Malzeme kalitesiz, emeğinize sağlık Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 04-06-2012 #9
Taslak Çok hoş, Malzeme kalitesiz, emeğinize sağlık Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi
yorum için teşekkürler. malzeme kalitesiz durumunu anlamadım ama neyse.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-06-2012 #10
value altta montaj halini koyduydum ama pek anlasilmadi sanirim Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi davetiye içindeki türkiyenin parlayan yıldızı gümüş yaldızlı olarak logonun altına geliyor birleşince o nedenle logoyu ortaya aldim. yani slogan logo altına yerleşsin diye. sanatcıyı da bilerek kenara almadim o kısma gönderilen adres etiketlendiğinde calışmayı kapatacağı için ortaya cektim. etiket gelince haliyle sanatçı kendiliğinden çalışmanın kenarına düşmüş olacak. hatta ilk başta kenara almıştım da sonradan aydim örter diye düşünüp ortaya çektimKarabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi dikkate her zamanki gibi teşekkür ederim. işyeri acayim seni zaten kalite kontrol uzmani olarak işe alicam :P
E tabi ürünü elimize alıp bizzat inceleme şansımız olmadığından yorumlar yönünü şaşırabiliyor tabi Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesi
Ama başarılı bulduğumu belirtmek isterim :wink:

Sen aç işyeri inşallah da ben iş gönderirim en kötü, yoksa diğer türlü kalite kontrolden kalırız söylim Karabük Üniversitesi mezuniyet davetiyesiD

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları