Karadeniz Kereste Broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Karadeniz Kereste Broşür ...

Karadeniz Kereste Broşür
BanazOfset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BanazOfset

Grafiker / Uşak

Karadeniz Kereste Broşür

Alt 25-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Karadeniz kereste ve mobilya için hazırlamış olduğum kampanya broşürünü yorumlarınıza bırakıyorum.. İyi çalışmalar herkese kolay gelsin.

Karadeniz Kereste Broşür
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mhmt şhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmt şhn(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kırmızının içindeki çizgiselleri daha değişik desenler kullansan ii olur yandaki fotolar kırmızılarını farklı bir renk kullansan birde bir yada ikitanesini farklı ebat daha büyük gibi

emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

BanazOfset

Grafiker / Uşak

Alt 25-06-2010 #3
Teşekkürler yorumun için değerlendirmeye alacağım
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 25-06-2010 #4
müşteri gibi düşünürsek resimler çok küçük yazılar küçük kampanyam iyi bir şekilde öne çıkarılmamış.. ? Grafik olarak bakarsak müşteri haklı.. Yolda el ilanı dağıtıldığında 3 saniyeden fazla bakmadan atarsın. Atmamaları için kampanyayı yansıtman lazım ki gerisini okumak için ilanı elinde tutsun. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

BanazOfset

Grafiker / Uşak

Alt 25-06-2010 #5
müşteri gibi düşünürsek resimler çok küçük yazılar küçük kampanyam iyi bir şekilde öne çıkarılmamış.. ? Grafik olarak bakarsak müşteri haklı.. Yolda el ilanı dağıtıldığında 3 saniyeden fazla bakmadan atarsın. Atmamaları için kampanyayı yansıtman lazım ki gerisini okumak için ilanı elinde tutsun. iyi çalışmalar
kağıdın a4 olduğunu düşünürsek 20 punto yazılar küçük kalır mı dersin ? kafam bulandı iyice de bende sapıttım açıkcası şöyle bi örnek daha çıktı

Karadeniz Kereste Broşür
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 26-06-2010 #6
Karadeniz Kereste Broşür yahu arkadaşım 20 punto küçük demedim. Sadece kendinden örnek al sana verilen el ilanlarını ne yapıyorsun? Şahsen ben ilk anda görüntüyü beğenmezsem atıyorum Karadeniz Kereste Broşür banka vs gibi firmaların broşürlerini incelersen bana hak vereceksin. Çünkü o broşürlerde okurken zorlanman için büyük yazılmaz. Göz çıkartırcasına kampanyamı gör dercesine dikkat çekmek için yapılır. Fikir vermek adına konuşuyorum sadece 12 taksitle evinizi yeniliyoruz vb. gibi bi sloganla ilanı ellerinde tutmaları için insanları meraklandırabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

BanazOfset

Grafiker / Uşak

Alt 26-06-2010 #7
Karadeniz Kereste Broşür yahu arkadaşım 20 punto küçük demedim. Sadece kendinden örnek al sana verilen el ilanlarını ne yapıyorsun? Şahsen ben ilk anda görüntüyü beğenmezsem atıyorum Karadeniz Kereste Broşür banka vs gibi firmaların broşürlerini incelersen bana hak vereceksin. Çünkü o broşürlerde okurken zorlanman için büyük yazılmaz. Göz çıkartırcasına kampanyamı gör dercesine dikkat çekmek için yapılır. Fikir vermek adına konuşuyorum sadece 12 taksitle evinizi yeniliyoruz vb. gibi bi sloganla ilanı ellerinde tutmaları için insanları meraklandırabilirsin.
Dedim ya kafa durdu diye kardeşim Karadeniz Kereste Broşür kusuruma bakma ben yanlış anladım seni :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

BanazOfset

Grafiker / Uşak

Alt 26-06-2010 #8
Galiba seni anladım kardeşim Karadeniz Kereste Broşürteşekkürler fikir için allah razı olsunKaradeniz Kereste Broşür
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 26-06-2010 #9
ne demek görevimiz Karadeniz Kereste Broşür
Bu mesajdan alıntı yap