KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen)

Afiş Tasarımı - KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) ...

Biyolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Biyolog

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 01-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dilek7837 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilek7837(24)

Grafiker / Karabük

Alt 02-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle söylemek istediğim şey dizi sadece 2 baş rol karakterinden oluşmuyor dizideki çok önmli rollerde olan insanlarda var siz sadece 2 kişi ile filmi tanıtmışsınız diğer karakterleri ile brlikte denemenizi öneririm. afişe baktığımız zaman film hakkında birazcık fikir edinmemiz gerek ama burada çok da bişiy göremedim ben. çok fazla resimler bozulmuş. orjinalliğinden çok cıkmaması gerek dıye duşünüyorum. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Biyolog

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 02-01-2015 #3
öncelikle söylemek istediğim şey dizi sadece 2 baş rol karakterinden oluşmuyor dizideki çok önmli rollerde olan insanlarda var siz sadece 2 kişi ile filmi tanıtmışsınız diğer karakterleri ile brlikte denemenizi öneririm. afişe baktığımız zaman film hakkında birazcık fikir edinmemiz gerek ama burada çok da bişiy göremedim ben. çok fazla resimler bozulmuş. orjinalliğinden çok cıkmaması gerek dıye duşünüyorum. iyi çalışmalar
1-Karagül dizisi ile ilgili 40 Küsür çalışma yaptım ve her seferinde dizideki 1 veya daha fazla veya toplu olarak dizi karakterlerini eklediğim çalışmalar oldu.. Siz sadece 1 tanesi üzerinden bakıyorsunuz.. Bir kısmı forumda var onların.

2-Resimler Bozulmuş Orjinalliği gitmiş dediğiniz şey Efektlendirilmiş.. Efekt ise bir çok grafik ve afiş çalışmasında kullanılan bir faktör.. Örnekleri film afiş sitelerinde bolca var.. (Ateş, alev, duman, cam, kırıklar-çatlaklar, yağmur vb tür efektler bir çok afişte kullanılıyor.. Soldurmalar vb teknikler bir çok afişte var.)

3-Çalışmalarımı eleştirenlerin bu konuda yetkin olup olmadığını anlamak için benzer konuda çalışmaları var mı, Dizi veya film afişi yapmış mı veya kendi grafik çalışmaları nelerdir bir inceliyorum. Gördüğüm kadarı ile sizin Dizi veya Film afişi ile ilgili bir çalışmanız yok..

4-Fikrinizi yazdığınız için yine de teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap

Biyolog

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 03-01-2015 #4
İşte Tek veya bir kaç karakterle yapılmış Afiş ve efektli (Hani fotoğrafın orjinalliği bozulmuş dediğiniz) binlerce Sinema Afiş Örneklerinden bazıları... Ayrıca filmlerde ve dizilerde Senaryoda 4-5 katman olur ve aynı anda 4-5 konu birlikte gider ana konunun yanında.. Çalışmamda eleştirdiğiniz o senaryodaki konu katmanlarından sadece biri.. Anne-Kız arasındaki kırgınlığı çatışmayı vurguluyordu..

Bu mesajdan alıntı yap

dilek7837(24)

Grafiker / Karabük

Alt 03-01-2015 #5
Dizinin müptelası bir kişiym KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) oradaki konu anne kız çatışması değil öncelikle onu öğren sonra yap afişini KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) o onu senelerdır ablası olrak tanıdıgı için yasadıgı bır hayal kırklıgı var orada. çatışmalık bı durum mevcut değil KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) konunun ne ooldgnu cok ıyı bılen bırıyım ayrıca dedgın gbi sinema afişi farklı dizi afişi farklı KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) 2 sini ayrt edeblyor olman cok guzel madem elştrilmek istmıyorsun buraya hıc bır calşmanı koyma arkdsım o zaman. tasarımcıysan elştriye acık olacaksın. kendnın yaptgndan 100de 100 emınsen buraya calşma koymana gerek yok. ayrıca bir reklam ajansı ile sponsor oldgmuz bır proje afiş çalşmam ile ödül ve plaket almış biriym KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) senden öğrencek deglm bazı sylerı. KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) hadi iyi çalşmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Biyolog

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 04-01-2015 #6
Dizinin müptelası bir kişiym KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) oradaki konu anne kız çatışması değil öncelikle onu öğren sonra yap afişini KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) o onu senelerdır ablası olrak tanıdıgı için yasadıgı bır hayal kırklıgı var orada. çatışmalık bı durum mevcut değil KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) konunun ne ooldgnu cok ıyı bılen bırıyım ayrıca dedgın gbi sinema afişi farklı dizi afişi farklı KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) 2 sini ayrt edeblyor olman cok guzel madem elştrilmek istmıyorsun buraya hıc bır calşmanı koyma arkdsım o zaman. tasarımcıysan elştriye acık olacaksın. kendnın yaptgndan 100de 100 emınsen buraya calşma koymana gerek yok. ayrıca bir reklam ajansı ile sponsor oldgmuz bır proje afiş çalşmam ile ödül ve plaket almış biriym KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) senden öğrencek deglm bazı sylerı. KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) hadi iyi çalşmalar
==================
Dilek hanım Siz eleştiri hakkınızı kullandınız ben de cevap hakkımı kullandım.. Siz istediğiniz gibi eleştirme hakkını kendinizde görüyorsanız ben de cevap verme hakkını görüyor ve kullanıyorum.. Gereksiz yere polemik çıkarıyorsunuz... Tartışmayı uzatıp gereksiz şeyler söylemek istemiyorum.. Ayrıca dizinin 4 usta oyuncusu benim Twitte takipçim, takipleşiyoruz (Mesut Akusta, Ebru Ojen Şahin, Hülya Duyar, Gonca Cilasun) Belki buna da inanmıyorsanız Afiş üzerindeki twit hesabıma girip bakabilirsiniz KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen)

Tartışmayı burda noktalıyorum.. Bundan sonra hakarette etseniz, güzel üslup da kullansanız cevap vermeyeceğim..
Bu mesajdan alıntı yap

dilek7837(24)

Grafiker / Karabük

Alt 06-01-2015 #7
siz beni kendinizle karıştırnız sanırm KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) allah kolaylk versn işlernizde yardımcnız olsun KARAGÜL Dizisi /AFİŞ Çalışmam (Ebru Ojen) iyi çalşmalr diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afiş, besnili, ebruojen, karagül, movieposter