karakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...

Karakalem - karakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum... Sponsorlu Bağlantılar , , , , , heheh bu sefer doğru yaptım sanırsam forum kurallarınıda okudum ödevimi tam yapmışımdır umarım eksik bişe yoktur karakalem ile çok kısa bir süredir uğraşıyorum, ...

karakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...
Alt 24-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

karakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...karakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...,karakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...,karakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...,karakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...,karakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...,karakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...

heheh bu sefer doğru yaptım sanırsam forum kurallarınıda okudum ödevimi tam yapmışımdır umarım eksik bişe yokturkarakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...
karakalem ile çok kısa bir süredir uğraşıyorum, hiç bir eğitimim yok.. inceleyip yapıcı eleştirilerde bulursanız dikkate alıcam.. şimdiden çok teşekkür ediyorum ii akşamlarkarakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SHGİPTAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SHGİPTAR

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çizgileriniz güzel gerçekten, çalışılırsanız çok daha geliştirebilirsiniz
Objeler üzerinde bol bol çalışma öneririm
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 25-07-2008 #3
heheh bu sefer doğru yaptım sanırsam forum kurallarınıda okudum ödevimi tam yapmışımdır umarım eksik bişe yokturkarakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...
karakalem ile çok kısa bir süredir uğraşıyorum, hiç bir eğitimim yok.. inceleyip yapıcı eleştirilerde bulursanız dikkate alıcam.. şimdiden çok teşekkür ediyorum ii akşamlarkarakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...
Bu madde gözünüzden kaçtı sanırımkarakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...
03-) alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır!

ölçülerde orantı bozukluğu hakim. onun dışında tekniğin iyi. emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2008 #4
Çizimlerin güzel ama tam yüzlerde sorun var. Sağ ve sol orantılı olmadığı için yamuk duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
moon.light_19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moon.light_19

Eğitimci / Edirne

Alt 25-07-2008 #5
anatomi çok bozuk çizimler çok orantısız
Bu mesajdan alıntı yap
almigo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

almigo

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-07-2008 #6
perspektifin olmayışı bütün çalışmanı öldürmüş bazı yerlerde çok ayrıntılı çalışmana rağmen bazı yerleride özenmemişsin
Bu mesajdan alıntı yap
yolcu.. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yolcu..

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 25-07-2008 #7
çizgileriniz güzel.ben dört resim arasında en çok objelerinizi beğendim.tabiki hatalar var ama aşılabilir.biraz daha portre çalışın..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-07-2008 #8
cok calısman gerekıyor yetersız bence
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-07-2008 #9
tşk ederim yorumlarınız için bunlar ilk çalışmalarım mazur görün ltfnkarakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum... ama çok çalışıcamkarakalem çalışmalarım eleştirilerinizi bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-07-2008 #10
Desen çizmenin yanı sıra, temel sanat eğitimi ile ilgili çalişmalarda yaparsanız, deseniniz gelişecektir. (nokta, çizgi etütlemeler). Çünkü ışık-gölge, oran-orantı, doku, persfektif ve ölçülendirme hatalarınız var. Pes etmeyip foruma yenide yükleme yaptığınız için ben şahsım adına teşekkür ederim. Yakın bir zamanda gelişmiş yeni desenleriniz merakla bekliyorum. Çizim isteginiz, mutluğunuz ve güveniniz daim olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bekliyorum, çalışmalarım, eleştirilerinizi, karakalem