karakalem çalışmalarım.

Karakalem - karakalem çalışmalarım. ...

karakalem çalışmalarım.
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

karakalem çalışmalarım.

Alt 30-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

karakalem çalışmalarım.
karakalem çalışmalarım.

Yorumlarınızı bekliyorum..özellikle karakalem ustalarınınkarakalem çalışmalarım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
adamı çok başarılı buldum tebrikler karakalem çalışmalarım.
Bu mesajdan alıntı yap

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2008 #3
Teşekkurler..Adam benim sevgilim..yılbaşı hediyesi olarak yaptımkarakalem çalışmalarım.
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-12-2008 #4
yakışıklıymış karakalem çalışmalarım. güzel bi sürpriz gerçekten
keanuu reeves havası var
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 30-12-2008 #5
kısa çizgiler yerine uzun çizgiler kullanmayı dene. Çizgileri enlemesine tarama şeklinde yapma; uzun hatları tercih ederek kesintisiz çizmeye çalış. Net çizgiler kullanma. suratlar böyle etrafına kontör çizmiş gibi oluyor (sadece sana değil genel olark söylüyorum). Bol bol araştırma çizgileri kullan. ilk çizim bitmemiş gibi duruyor. çizgiler silikleşerek kaybolsa, sanırım vermek istediğin havayı yaratırsın. ikinici çizimde de ilk bakışta dikkatimi çeken kulak ve boğazdaki sorunlar. bir de ışık kaynağına göre gölgelendirme yaparsan daha gerçeğe yakın olur.
iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
narcotic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narcotic

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 30-12-2008 #6
sevgiliniz yakışıklıymış karakalem çalışmalarım. mutluluklar dilerim..bende kız arkadasımın portresini dün gece bitirdim.yılbaşı hediyesi olarak karakalem çalışmalarım. bugün akşam eklerim sayfama.yorumlarsanız sevinirim karakalem çalışmalarım. tebrikler bu arada çok güzel bi çizim eminim sevgiliniz çok mutlu olacaktır karakalem çalışmalarım.
Bu mesajdan alıntı yap
_-melek_- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_-melek_-

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-12-2008 #7
Gerçekten çok güzel olmuş.yılbaşı hediyesi içinde çok güzel ve anlamlı bir seçim mutluluklar.
Bu mesajdan alıntı yap

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2008 #8
kısa çizgiler yerine uzun çizgiler kullanmayı dene. Çizgileri enlemesine tarama şeklinde yapma; uzun hatları tercih ederek kesintisiz çizmeye çalış. Net çizgiler kullanma. suratlar böyle etrafına kontör çizmiş gibi oluyor (sadece sana değil genel olark söylüyorum). Bol bol araştırma çizgileri kullan. ilk çizim bitmemiş gibi duruyor. çizgiler silikleşerek kaybolsa, sanırım vermek istediğin havayı yaratırsın. ikinici çizimde de ilk bakışta dikkatimi çeken kulak ve boğazdaki sorunlar. bir de ışık kaynağına göre gölgelendirme yaparsan daha gerçeğe yakın olur.
iyi çalışmalar.
Yorumların için çok teşekkuler..mutlaka sölediklerinin üzerine gidicem..1 çalışma aslında bitmicek öle kalacak ama taramada açık taramışım bazı gölgelendirmeler kaybolmuş..onu altına siyah forex koyup birisine hediye etmeyi düşünüyorum..böylece daha naif bir çalışma olur diye düşündüm??

sevgiliniz yakışıklıymış karakalem çalışmalarım. mutluluklar dilerim..bende kız arkadasımın portresini dün gece bitirdim.yılbaşı hediyesi olarak karakalem çalışmalarım. bugün akşam eklerim sayfama.yorumlarsanız sevinirim karakalem çalışmalarım. tebrikler bu arada çok güzel bi çizim eminim sevgiliniz çok mutlu olacaktır karakalem çalışmalarım.
Çok teşekkur ederim karakalem çalışmalarım. Sizede. Merak ettim sizde eklediğinizde mutlaka yorumda bulunacağım..

_Melek_ : Gerçekten çok güzel olmuş.yılbaşı hediyesi içinde çok güzel ve anlamlı bir seçim mutluluklar.

Teşekkurler.

yakışıklıymış karakalem çalışmalarım. güzel bi sürpriz gerçekten
keanuu reeves havası var
karakalem çalışmalarım. yok artık..

bebekli çalışmaı verdim sahibine..sıra 2.dekarakalem çalışmalarım.
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 01-01-2009 #9
karakalem ustası değilim ama çok gzl çizimler özellikle bebeğe bayıldm devamını görmek isterim kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-01-2009 #10
karakalem ustası değilim ama çok gzl çizimler özellikle bebeğe bayıldm devamını görmek isterim kolay gelsin
Çok tesekkur ederim sizin yorumlarınızda benim için cok önemli..hafta icinde yenilerini yukleyecegim..Tesekkurler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismalarim, karakalem