Karakalem çalışması yapabilecekler bakabilir mi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Karakalem çalışması yapabilecekler bakabilir mi - Türkiye Geneli ...

yigitGr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yigitGr(23)

Webmaster / İstanbul

Alt 04-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karakalem çalışması yapabilecekler bakabilir mi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Karakalem portre çalışması yaptırılacaktır uygun fiyatta olursa sevinirim

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Karakalem çalışması yapabilecekler bakabilir mi - Türkiye GeneliKarakalem çalışması yapabilecekler bakabilir mi - Türkiye GeneliKarakalem çalışması yapabilecekler bakabilir mi - Türkiye GeneliKarakalem çalışması yapabilecekler bakabilir mi - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grapkub isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapkub

Grafiker / Kütahya

Alt 04-10-2013 #3
ben yapabilirim ilanınızla ilgileniyorum
yigitGr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yigitGr(23)

Webmaster / İstanbul

Alt 04-10-2013 #4
İş verildi herkese teşekkürler...