Karakalem çizimlerim...

Karakalem - Karakalem çizimlerim... ...

Karakalem çizimlerim...

Karakalem çizimlerim...

Alt 03-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karakalem çizimlerim...

Karakalem çizimlerim...

Karakalem çizimlerim...

Hiç bir eğitim almadım uzun süredir de çizmiyordum..Geçende canım sıkıldı ve resim defterime bunları karaladım umarım beğenirsiniz...yorumlarınızı bekliyorum :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 03-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. Çalışman için;

Anatomik eksiklikler....Saçın etrafındaki o yüz hattına gerek yokmuş, kalıp gibi olmuş saç, 10 dk lık bir uğraşla ,sadece çizikler kullanarak ,saçı yüze doğru dağıtabilirdin.

Burun çok rahatsız edici duruyor...Bedendeki hatlar neden yok Karakalem çizimlerim... elbisesi biraz düşük ama göğüs hatları yok, keşke olsaymış...Çok hoş dururdu

2.Çalışman için:

İşte budur denebilecek bir çalışma...Tebriklerle başlıyım Karakalem çizimlerim...

Çok etkileyici bir yüz ifadesi.....Saçlar süper...Göz yuvaları biraz farklı olmuş...Gölgelendirmeler fena diil...Kızın sağ kolundaki aksesuar ve detayları gayet iyi Karakalem çizimlerim...gerçekçi gibi duruyor...

3.Çalışman için;

Biraz erkeksi bir havası var? boyun bölgesi biraz gölge istiyor gibi...Sanırım erkeksilik gözlerin büyüklüğünden kaynaklı....Bide her an dudağını ısıracakmış gibi duruyor...

Uzun süreden sonra kalemi tekrar eline alman sevindirici canım...Yetenek olduktan sonra yaptığım eleştiriler(ki şahsi fikirlerim bunlar) zamanla oturacak şeyler...Diğer arkadaşlarında yorumlarından sonra daha iyi bir yere geleceğine eminim...

Kara kaleminin kara ucuna sağlık.....2 numara favorimKarakalem çizimlerim...

saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2008 #3
emeğine sağlık... 2. çalışmandaki gözlere takıldım kaldım doğrusu... onlar ne güzel bakış öyle tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-11-2008 #4
1. Çalışman için;

Anatomik eksiklikler....Saçın etrafındaki o yüz hattına gerek yokmuş, kalıp gibi olmuş saç, 10 dk lık bir uğraşla ,sadece çizikler kullanarak ,saçı yüze doğru dağıtabilirdin.

Burun çok rahatsız edici duruyor...Bedendeki hatlar neden yok Karakalem çizimlerim... elbisesi biraz düşük ama göğüs hatları yok, keşke olsaymış...Çok hoş dururdu

2.Çalışman için:

İşte budur denebilecek bir çalışma...Tebriklerle başlıyım Karakalem çizimlerim...

Çok etkileyici bir yüz ifadesi.....Saçlar süper...Göz yuvaları biraz farklı olmuş...Gölgelendirmeler fena diil...Kızın sağ kolundaki aksesuar ve detayları gayet iyi Karakalem çizimlerim...gerçekçi gibi duruyor...

3.Çalışman için;

Biraz erkeksi bir havası var? boyun bölgesi biraz gölge istiyor gibi...Sanırım erkeksilik gözlerin büyüklüğünden kaynaklı....Bide her an dudağını ısıracakmış gibi duruyor...

Uzun süreden sonra kalemi tekrar eline alman sevindirici canım...Yetenek olduktan sonra yaptığım eleştiriler(ki şahsi fikirlerim bunlar) zamanla oturacak şeyler...Diğer arkadaşlarında yorumlarından sonra daha iyi bir yere geleceğine eminim...

Kara kaleminin kara ucuna sağlık.....2 numara favorimKarakalem çizimlerim...

saygılar...

teşekkürler böjüm bu kadar güzel analiz yapman hoşuma gitti... uyarılarını dikkate alıcam :smile:

emeğine sağlık... 2. çalışmandaki gözlere takıldım kaldım doğrusu... onlar ne güzel bakış öyle tebrikler...

teşekkür ederim güzel yorumun için Karakalem çizimlerim...
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 03-11-2008 #5
yoşa arkadaşım gerekenleri belirtmiş zaten... daha fazla çalışarak daha iyi işler çıkarabilirsin...
2. çalışmandaki kız Avril sanırım... Karakalem çizimlerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-11-2008 #6
yoşa arkadaşım gerekenleri belirtmiş zaten... daha fazla çalışarak daha iyi işler çıkarabilirsin...
2. çalışmandaki kız Avril sanırım... Karakalem çizimlerim...
yorumun için teşekkürler..
evet 2. çalışmam avril lavigne ,
3. çalışmam natalie oreiro :tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 03-11-2008 #7
elini çizgilere daha fazla alıştırmanız lazım gerçekten çizmek istiyorsanız anatomik yapıları inceleyip bol bol eskiz çalışmalısınız. ayrıca ışık gölge oyunları ve çizgi incelik kalıkları hakkındada bilgi sahibi olmalısınız.
azminiz için sizi kutluyorum emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-11-2008 #8
elini çizgilere daha fazla alıştırmanız lazım gerçekten çizmek istiyorsanız anatomik yapıları inceleyip bol bol eskiz çalışmalısınız. ayrıca ışık gölge oyunları ve çizgi incelik kalıkları hakkındada bilgi sahibi olmalısınız.
azminiz için sizi kutluyorum emeğinize sağlık

Yorumunuz için teşekkür ederim ..Söylediklerinizi dikkate alıcam..yavaş yavaşta olsa kendimi geliştiricem...
Bu mesajdan alıntı yap
terapiZEZE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

terapiZEZE(29)

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 17-11-2008 #9
çizimlerinde gölgelendirme ile ayrıntılara girebilirsin saçı yaparken ahenklik dalgalanma yaparsan daha güzel durur ama yüz hatların başarılı resimlerinin biraz daha gerçekçi olmasını istiyorsan yüz hatlarında çizgilere yer ver hafif çizgilere mimiklere filan ama uzun zamn sonra kalemi eline almışsın galiba yinede çok başarılısın arkadaşım devamını da bekliyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cizimlerim, karakalem