Karakalem Görsel Dersleri (İngilizce)

Temel Tasarım İlkeleri - Karakalem Görsel Dersleri (İngilizce) ...

delta11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delta11

Eğitimci / Bilecik

Alt 24-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İçinde onlarca ders var. Manga da dahil. Burun nasıl çizilir, kulak nasıl çizilir, göz nasıl çizilir, hepsi içinde. Kaçırmayın derim bu videoları. Hem de muhteşem müziklerle.

http://hotfile.com/dl/99017060/8b149...part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/99022740/cbde0...part2.rar.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

samavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samavi

Grafiker / Antalya

Alt 27-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herşeyden önce bu değerli paylaşım için bu konuda kendini geliştirmek isteyenler adına teşekkür ederim. Yalnız bu videodan faydalanamadım maalesef "flv" dosyasını flas player'im maalesef calistirmiyor. (MacOSX 10.4.11) Çaresini bilen arkadaslar varsa yardım lütfen...
Bu mesajdan alıntı yap

samavi

Grafiker / Antalya

Alt 28-01-2011 #3
Tekrar paylaşım için sağolun, bu arada indirdiğim 3. parti bir yazılımla açmayı başardım Karakalem Görsel Dersleri (İngilizce)
http://www.download61.org/download.php?pid=35311 bu linkten indirdigim bir yazılımla, yapmam gereken tekşey program ikonunun üstüne flw dosyasının sürükleyip bırakmak oldu.
Bu mesajdan alıntı yap
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 28-01-2011 #4
paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
prometheus2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2011 #5
Herşeyden önce bu değerli paylaşım için bu konuda kendini geliştirmek isteyenler adına teşekkür ederim. Yalnız bu videodan faydalanamadım maalesef "flv" dosyasını flas player'im maalesef calistirmiyor. (MacOSX 10.4.11) Çaresini bilen arkadaslar varsa yardım lütfen...
bende aynı surumu kullanıyorum.eger "adobe media player" i yuklerseniz sorunsuz acabilirsiniz flv videoları.kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

samavi

Grafiker / Antalya

Alt 28-01-2011 #6
bende aynı surumu kullanıyorum.eger "adobe media player" i yuklerseniz sorunsuz acabilirsiniz flv videoları.kolay gelsin.
tesekkürler, bu aklıma gelmemisti yani media player'ı kullanmak. Hemen bilgisayarıma kurup calıstıracağım.
Bu mesajdan alıntı yap