Karakalem (Herkese Yardım)...

Karakalem - Karakalem (Herkese Yardım)... ...

burakosar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakosar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 05-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar bu bölümde dolaşan arkadaşlar bilirler bu bölüm herkesin yaptığı karakalem çalışmalarını koyduğu bır yer olmuş ama bu sitede karakalemle calısmak isteyen bir çok kişi var bence bunlardan bırıde benım...

Fakat bu bölumde bu konuyla ilgili pek fazla bilgi yok.Ben diyorumki bu işte uzmanlaşmış kişiler bize yardımcı olsun ve bu konuda bıze yardım etsın herkes buldugu bılgılerı bu konuda toplayalım ve gusel bır konu yapalım karakalem hakkında...

Haksızmıyım yardımlarınız ve dökümanlarınız için şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evet arkadşalr ilk benden olsun bu sitede uzmnlar karakalem çiizmleri gölgelendirme hakkında bilgi ve ders veriyo videolu anlatım çok işime yaradı
karakalem hakkındaki tüm cevaplar - UZMAN TV
Bu mesajdan alıntı yap

burakosar

Alt 05-07-2008 #3
çok teşekkür ederim kardeşim ilgine ve bu siteye birşeyler kattıgına ben su anda sehırdısında ve pc'ımden uzak olduugm için bişiler ekleyemıyorum ekleyen arkadaşlara cok teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
efograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 05-07-2008 #4
karakalem yetenek işidir bence bilgi okuyarak veya resim karıştırarak yapılıcak bişey değil bu işte yeteneğin olduğunu düaşünüyosan eline kalemi alcaksın önce yavaş sonra hızlı çizimlerle ana hatları çizmeye çalışıcaksın sonra ayrıntılara girmeye başmllıcaksın çalışmaların ilerledikçe daha iyi görmeye başlarsın zaten o zamanda önüne geleni çizmeni tavsiye ederim oturudğn yerde bi masanın duruşu aklındaki istediğin bi mekanın bi köşesi gibi çizimler hem üniversite için yardımcı olur hemende elinin bileğinin açılması için yardımcı olur bence bu Karakalem (Herkese Yardım)...
Bu mesajdan alıntı yap

burakosar

Alt 05-07-2008 #5
karakalem yetenek işidir bence bilgi okuyarak veya resim karıştırarak yapılıcak bişey değil bu işte yeteneğin olduğunu düaşünüyosan eline kalemi alcaksın önce yavaş sonra hızlı çizimlerle ana hatları çizmeye çalışıcaksın sonra ayrıntılara girmeye başmllıcaksın çalışmaların ilerledikçe daha iyi görmeye başlarsın zaten o zamanda önüne geleni çizmeni tavsiye ederim oturudğn yerde bi masanın duruşu aklındaki istediğin bi mekanın bi köşesi gibi çizimler hem üniversite için yardımcı olur hemende elinin bileğinin açılması için yardımcı olur bence bu Karakalem (Herkese Yardım)...
bılgıler için teşekkürler bunlarda gereklı bılgıler fakat bir konu hakkında bılgı olmayıca dedıklerınınde bı anlamı olmuo işte ben bunu önlemek için sizden pratik bilgileri istiyorum...daha doğrusu herkes için istiyorum Karakalem (Herkese Yardım)...DKarakalem (Herkese Yardım)...
istediyim şey tamamen cenkerbeyın yaptığıydı teşekürrler...
Bu mesajdan alıntı yap

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2008 #6
ama bu bilgi çok değerli bir bilgi ben aynen bunu yapıyorum 3 günde dört portre çizdim
Bu mesajdan alıntı yap

burakosar

Alt 05-07-2008 #7
ama bu bilgi çok değerli bir bilgi ben aynen bunu yapıyorum 3 günde dört portre çizdim
yooo yanlış anlamayın lutfen bu bılgılerın kelımelerın hepsi altın değerınde benım ıstedıyım sızın vermıs oldugunuz gibi resimli ve ya videolu anlatımlar sadece ben bunu anlatmak istedim fakat derdimi yanlış bir şekilde anlattım özür dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2008 #8
yooo yanlış anlamayın lutfen bu bılgılerın kelımelerın hepsi altın değerınde benım ıstedıyım sızın vermıs oldugunuz gibi resimli ve ya videolu anlatımlar sadece ben bunu anlatmak istedim fakat derdimi yanlış bir şekilde anlattım özür dilerim...
benim açımdan hiçbir yanlış anlaşımla yok tyeşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Elsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-07-2008 #9
Karakalem yetenek işi değildir bence Karakalem (Herkese Yardım)... herşey çalışmakla olur eğer yapıcağına inanmışsan başlamışsan desen çizmeye gelişirsin çizdikçe çizgilerin dans eder. yetenek diye birşey yok desende eğer çalışırsan gelişirsin. :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
efograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 06-07-2008 #10
Çalıştık geliştik gelecek nesil çalışın gelişin Karakalem (Herkese Yardım)...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
herkese, karakalem, yardım