Karakalem ile Çalışmam

Karakalem - Karakalem ile Çalışmam ...

Karakalem ile Çalışmam
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Karakalem ile Çalışmam

Alt 15-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar
Ben şimdi yeni değişikli yaratıcı böylece değişikli fikrimi buldum hayal ile deseni çizdim nasıl buldunuz?
Saygılarımla Karakalem ile Çalışmam
Karakalem ile Çalışmam

Karakalem ile Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 15-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilginç çalışmalar olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 16-06-2007 #3
Emeğinize sağlık karakalemden anlamıyorum bu yüzden maalesef çalışma olarak yorum yapamıyacağım fakat çok güzel gözüküyorlar özellikle kelebek kız çok güzel olmuş teşekkürler bzimle paylaştığınız için.
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2007 #4
güzeller işler emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
panteray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

panteray

Grafiker / Kocaeli

Alt 19-06-2007 #5
üzgünüm ama çalışmalar başarısız. Daha çok çalışmalısın. Özellikle anatomi konusunda ve oran-orantı çok eksikliklerin var. Bunları telafi etmek için bol bol gözlem yapmalısın, ayrıca bu konuda yetkin birinden yardım alman daha iyi olur. Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 20-06-2007 #6
ilginç çalışmalar olmuş..
Bencede Hoş ve İlginç Bir Çalışma Olmuş....
Bu mesajdan alıntı yap

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 27-06-2007 #7
üzgünüm ama çalışmalar başarısız. Daha çok çalışmalısın. Özellikle anatomi konusunda ve oran-orantı çok eksikliklerin var. Bunları telafi etmek için bol bol gözlem yapmalısın, ayrıca bu konuda yetkin birinden yardım alman daha iyi olur. Kolay gelsin...
bu sözünü biraz kırıcydı neyse ben işitme engelliyim liseden ünivertiseye grafik bölümü yaptığım çalışmalarım herkesler beğendiğini yorumlarını hatırladığımı var şimdikini karakalem ile çalışmam (şuanda) şöyle yapmamını gerek olmadığını değişikli olsun diye yaptım yaptığımı çalışmalarım var ama kaybetti neyse öneri verdiğin için sağol
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 27-06-2007 #8
bu sözünü biraz kırıcydı neyse ben işitme engelliyim liseden ünivertiseye grafik bölümü yaptığım çalışmalarım herkesler beğendiğini yorumlarını hatırladığımı var şimdikini karakalem ile çalışmam (şuanda) şöyle yapmamını gerek olmadığını değişikli olsun diye yaptım yaptığımı çalışmalarım var ama kaybetti neyse öneri verdiğin için sağol
Burası eğitim - Öğretim portalı. Her insanın dediklerini kendinize örnek olarak alın kırılmanıza hiç gerek yok. Arkadaşın dedikleri kendisine göre düşünceleri.

Bence çalışmalar başarılı ve hoş olmuş biraz daha bu konuda eğitime ihtiyacınız var sadece yada el deneyimine demem gerekiyor. Çalışmalarınızın devamını görmek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-06-2007 #9
eleştirilere açık olmalısın herşeyden önce bizlerde çok eleştiri aldık hemde bu işi hiç bilmeyen hiç anlamayan insanlardan bile o yüzden sende kırılma böyle durumlarda ve kendini yenilemeye geliştirmeye bak, çalışmana gelince hoş gözüküyorlar hayal gücün kuvvetli ama tonlamalarda eksiklerin var karakalemin en can alıcı noktalarından biridir tonlama onlar üzerinde biraz daha çalış derim ben kolay gelsin unutma hiç bir başarı tesadüf değildir....
Bu mesajdan alıntı yap

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 29-06-2007 #10
haklısın eminemsi ve gökhan teknik'e zaten eleştiri yorumlarınız için teşekkürler biraz daha çalışmalıyım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
karakalem calismalari, karakalem, kara kalem calismalari