Karakalem konusunda desteğe ihtiyacım var.

Karakalem - Karakalem konusunda desteğe ihtiyacım var. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar , öncelikle yaşım 19 , karakalem çizimlerine hep imrenmişimdir hep yapmak istemişimdir , uzun süredir biryerden başlamak istiyordum , artık vakti geldi sanırım. Sizden ricam , ...

IsilCala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IsilCala

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 02-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar , öncelikle yaşım 19 , karakalem çizimlerine hep imrenmişimdir hep yapmak istemişimdir , uzun süredir biryerden başlamak istiyordum , artık vakti geldi sanırım.

Sizden ricam , beni bu konuda 0 olarak düşünüp ona göre bir yol haritası çıkarmanız , nerden başlamalıyım , nasıl devam etmeliyim , inanın sadece çizgi çizerek başla deseniz kabulum , yeter ki birgün o süper dediğim çizimleri yapabileyim.

Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

planthome isimli Üye şimdilik offline konumundadır

planthome

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resim yapmanın yol haritası olmaz.. biraz da yeteneğin varsa, al eline kalemi kağıdı, gördüklerini yada aklına gelenleri çiz işte..
ben küçükken böyle başlamıştım.. ama sonra resim çizmeyi bırakıp karikatüre yöneldim..
karikatür çizmek daha zevkli..
Bu mesajdan alıntı yap
meleqk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meleqk

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 02-12-2011 #3
bu iş eğitim değil yetenek ve içinden gelen istek işi.. ben okuyorum ders alıyorum çizim konusunda ama olmayınca olmuyor burdan sana kimse yardım edemez ya sen kendin alıp karşına çizeceksin ki ne kadar ilerlersin orası meçhul.. yada gideceksin bi kursa bu işin detayını inceliğini öğreneceksin.. umarım yararlı olmuşumdur iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap

IsilCala

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 02-12-2011 #4
Teşekkür ederim , benim anladığım , basitten zora doğru giderek çizmeye başlıycam.
Bu mesajdan alıntı yap
planthome isimli Üye şimdilik offline konumundadır

planthome

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-12-2011 #5
Teşekkür ederim , benim anladığım , basitten zora doğru giderek çizmeye başlıycam.
o basit dediğin temelde en zor olacak, en zor dediğin de sonrasında en kolay olacak...
Bu mesajdan alıntı yap

IsilCala

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 03-12-2011 #6
o basit dediğin temelde en zor olacak, en zor dediğin de sonrasında en kolay olacak...
Umarım öyle olucak şekilde başarabilirim Karakalem konusunda desteğe ihtiyacım var.
Bu mesajdan alıntı yap
yasmin82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasmin82

Ressam / İstanbul

Alt 05-12-2011 #7
desen kursuna başla kendi kendine olmaz .....
Bu mesajdan alıntı yap