Karakalem-Pastel karışımı çalışmalarım

Karakalem - Karakalem-Pastel karışımı çalışmalarım ...

Karakalem-Pastel karışımı çalışmalarım
MarloMatruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MarloMatruh

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 23-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gecenin saat 4 üydü uykum vardı o yüzden uzaktan genel bir fotoğrafını çektim çalışmaların. Grafik tasarıma hazırlanıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pelinns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pelinns

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 23-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Olsun bakış açın güzelKarakalem-Pastel karışımı çalışmalarım el çalışmalısın parrmaklar uçlara doğru daralır bunu unutma. Çizime başlamadan eli önce ikiye bölKarakalem-Pastel karışımı çalışmalarımhatta elini bir kalemle çiz hep dursun o sana yardımcı olurKarakalem-Pastel karışımı çalışmalarımKarakalem-Pastel karışımı çalışmalarımKarakalem-Pastel karışımı çalışmalarım başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
MarloMatruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MarloMatruh

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 24-06-2011 #3
Teşekkür ederim yorum ve eleştirin için Karakalem-Pastel karışımı çalışmalarım Yaklaşık 5 yıldır yani 15 yaşından beri elime pastel boya almamıştım. O zamanlar çok çizerdim her gün çizerdim ama 5 yıldır yapmıyordum bişe. Grafik tasarıma hazırlanınca yeniden başladım çizmeye. Umarım sınavlarına kadar daha da geliştiririm.
Bu mesajdan alıntı yap
pelinns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pelinns

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 24-06-2011 #4
İnşallah Karakalem-Pastel karışımı çalışmalarım Bende GSF ne hazırlanıyorum sürekli çizim yapmamız lazım.Karakalem-Pastel karışımı çalışmalarım Eskiz kitabın sürekli yanında olsun Karakalem-Pastel karışımı çalışmalarım başarılar canım.
Bu mesajdan alıntı yap