karakalem

Karakalem - karakalem Sponsorlu Bağlantılar [IMG] Uploaded with ImageShack.us [/IMG] [IMG] Uploaded with ImageShack.us [/IMG]...

karakalem
hilal-- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hilal--(25)

Ressam / İstanbul

karakalem

Alt 21-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]karakalem Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
[IMG]karakalem Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hilal sıkı çalışman çok güzel ve olumlu sonuçları bence hızlı hızlı geliyor. Kol,dirsekteki detayları çok sevdim ama yüz için aynı şeyi söyleyemicemkarakalem Bu kadar hatları baskın geçme bence önce silik hatları çiz taralamayla koyu açık tonu ver bence.Şuan yüze bakınca ışığın nerden geldiğini anlayamıyorumkarakalem Ama dediğim gibi çoookk iyi gidiyorsun,izlemedeyimkarakalem
Bu mesajdan alıntı yap
hilal-- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hilal--(25)

Ressam / İstanbul

Alt 27-02-2011 #3
Hilal sıkı çalışman çok güzel ve olumlu sonuçları bence hızlı hızlı geliyor. Kol,dirsekteki detayları çok sevdim ama yüz için aynı şeyi söyleyemicemkarakalem Bu kadar hatları baskın geçme bence önce silik hatları çiz taralamayla koyu açık tonu ver bence.Şuan yüze bakınca ışığın nerden geldiğini anlayamıyorumkarakalem Ama dediğim gibi çoookk iyi gidiyorsun,izlemedeyimkarakalem
Işık aslında soldan geliyordu yüzün sağ tarafı baya bi karanlıktı ama veremedim o koyuluğu karakalem yorumunuz için teşekkür ederim karakalem
Bu mesajdan alıntı yap