karakalem ve gsf hazırlık yardımcı kaynaklar

Karakalem - karakalem ve gsf hazırlık yardımcı kaynaklar Sponsorlu Bağlantılar merhaba herkese öncelıkle esenlıkler diliyorum ben açıköğretım bölumunden grafik bolumunu okuyorum klışe bır tabır olucak ama çizim yapmayı çok istiyorum ama elim fazla yatkın değil süreklı çizim yapıyorum ...

hume1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hume1

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba

herkese öncelıkle esenlıkler diliyorum ben açıköğretım bölumunden grafik bolumunu okuyorum klışe bır tabır olucak ama çizim yapmayı çok istiyorum ama elim fazla yatkın değil süreklı çizim yapıyorum elım kırılsın diye hocamız öyle dedi şimdi profesyonel arkadaşlara soruyorum istemek yeterlimidir yoksa daha yolun başındayken vazgeçmelımıyım yetenekse eğer ilgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkur ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emir77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emir77

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu iş yetenek işi değil.Sabır lazım istek lazm en önemlisi calısmak gerekiyor eğer çalısırsan herşey olur bence karakalem ve gsf hazırlık yardımcı kaynaklar
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 22-03-2012 #3
İçinizde o istek varsa vazgeçmeyi düşünmemelisiniz.
Herkes annesinin karnından yetenekli doğmuyor.Sizden önde olanlar elbet olacaktır, ama çalışarak o arayı kapatabilirsiniz.
Çalışmaya devam diyorum.
Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap