karakalemce

Karakalem - karakalemce ...

karakalemce
deryakrcp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deryakrcp

Grafiker / Ankara

Alt 07-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu karakalem hayranlığı gün geçtikçe artıyor bende. Sizlerin olumlu olumsuz yorumları çok önemli bu ölçüde. Şimdi iki çalışmamı sunuyorum size ve yorumlarınızı bekliyorum.
karakalemce
Bu sevgili at biraz hatalı ama profesyonel gözle hataları neler merak ediyorum.elimin döndüğünce yaptım arkadaşlar şimdi geliştirme zamanı. yorumunuza...karakalemceeace1:
karakalemce

arkadaşlar yorumsuz mu geçiyorsunuz...?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 07-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Başlangıç olarak güzel.İki çalışmadada mevcut göz hataları gözüme takılıyor.Özellikle at çizmek cesaret ister,cesursunkarakalemce Bol bol at görsellerini farklı profillerden inceleyip bakarak çizmeye çalış ve oran orantıya özen göster.Çizdikçe pişeceksin emin ol.
kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

deryakrcp

Grafiker / Ankara

Alt 08-05-2008 #3
Teşekkür ederim karikaturist doğru söylüyorsun hakikatten ilk yaptığım çizimle son yaptığım arasında bariz gelişmeler görüyorum bende. Ama başka gözlerin eletirileri çok daha iyi oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 08-05-2008 #4
eline sağlık güzel çizimler fakat göz lere dikkat biraz daha
Bu mesajdan alıntı yap
sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-05-2008 #5
orantıda sorun var ama gölgelendirme güzeelkarakalemce
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-05-2008 #6
evet orantılarda sorun var gibi ama tabiki bu düzeltilebilir önemli olan istemekkarakalemce ve biraz daha çizgisiz çalışsam dha hoş olur gibi çizgiler biraz fazla sert gbi?
Bu mesajdan alıntı yap
Duhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Duhan

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2008 #7
Sende ışık var ama daha çok anatomi, oran-orantı çalışman lazım sanırım. Ayrıca çalışmalarında koyu değerlere daha ağırlıkla yer vermen gerekiyo. Çünkü sınavda buna da çok önem veriliyor bildiğim kadarıyla. Daha çok çalışırsan gayet sağlam sonuçlar elde edersin. .. karakalemce
Bu mesajdan alıntı yap
pushate777 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pushate777

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-05-2008 #8
çizgilerin çok sert ve değersizkarakalemce gölgelemelerde oldukca keskin bence biraz daha yumuşatmalısın kalemini...orantı problemleri çok belirgin bence daha güzelini ortaya çıkarabilrsn ellerine emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

deryakrcp

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2008 #9
çizgilerin çok sert ve değersizkarakalemce gölgelemelerde oldukca keskin bence biraz daha yumuşatmalısın kalemini...orantı problemleri çok belirgin bence daha güzelini ortaya çıkarabilrsn ellerine emeğine sağlık...
pushate777 yorumun için teşekkür ederim.Umarım değersiz derken orantı bozukluğundan bahsediyorsundur.
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 26-05-2008 #10
çok gzl çizimler emeğine sağlık. orantısız die yorumlar okudum bence ne kadar orantılı resimler var ki hayal gücünden yoksun, ne kadar orantısız resimler var ki kimlik taşıyan. çizimlerinin bir karakteri var . önemli olan o bakışların ve duruşun amacını taşıyabilmesi.orantı bana göre o kadar da önemli değil sonuçta kişisel bir çalışma bu tamamen hayal gücü değil mi.bn kalemini daha da ilerleteceğinden eminim devamını görmek isterim iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
karakalemce

Kapat
Şifremi Unuttum?