Karakter Çizimi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Karakter Çizimi - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Karakter Çizimi Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: İsteğe bağlı Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Yeni bir MMORPG oyun projesinde, renklendirilmesi ile birlikte ...

Oguz Uslu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Oguz Uslu

Grafiker / Balıkesir

Alt 29-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karakter Çizimi

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: İsteğe bağlı

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yeni bir MMORPG oyun projesinde, renklendirilmesi ile birlikte karakter çizimi yapabilecek ekip arkadaşı aramaktayız. Osmanlı tarihi ile ilgili olacak oyun karakteri çizimleri bu yönde olacaktır. Örnekler ve karakter hikayeleri ve tanımları çizime başlanmadan önce verilecektir.

Bu ekibe katılan kişi hem makul bir ücret alacak hem de ismi , ilk etapta 250.000 kişiye ulaşması beklenen bir oyunun altında imzası olacaktır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Karakter Çizimi - Türkiye Geneli - Karakter Çizimi - Türkiye Geneli ya da Karakter Çizimi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Karakter Çizimi - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Karakter Çizimi - Türkiye Geneli | Karakter Çizimi - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

anxiety isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anxiety

Grafiker / Ankara

Alt 06-05-2011 #3
konuya ilgili yardımcı olabilirim by.********* adresinden bana ulaşabilirsiniz.
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-05-2011 #4
İlgi duyduğum bir çalışmaya benziyor.Bu ekipte yer almak isterim.Grafik tasarımcı ve Illustratorüm aynı zamanda 3D modelleme yapıyorum.Msn yoluyla irtibata geçebilirseniz detayları görüşebiliriz..

Anifly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Anifly

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2011 #5
Karakter tasarımı yapabiliyorum gruba katılmayı çok isterim ^_^
Karakter konusunda daha fazla bilgi aktarılırsa çok iyi olur.
Anifly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Anifly

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2011 #6
Verilen telefon numarası eksik galiba...
melekolduren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melekolduren

Hiç Biri / Sakarya

Alt 16-05-2011 #7
Belirtilen mail adresine e-mail gönderdim. Cevabınızı bekliyorum...
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-05-2011 #8
değerlendirmeyi düşünürseniz tablet kullanmaktayım ben de bu çalışma içinde yer almak isterim.