Karakter çizimim.

Dijital Sanat - Karakter çizimim. ...

Karakter çizimim.
ucurum22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Karakter çizimim.

Alt 15-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tabletle çizmiş olduğum 4. veya 5.çizimim..Tabletimi alalı daha 1 hafta olmadı,işten dolayı da üstüne pek düşemiyorum yani birçok kusur olduğunu biliyorum..Belki konuyla ilgisiz olacak ama güzel sanatlara hazırlanmaya tam manasıyla karar verdim yarın kurs görüşmem olacak -- yaş 24 bu arada ne yaparsam yapayım bu isteği içimden atamıyorum--..Eleştirilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum..Karakter çizimim.1:

Karakter çizimim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 15-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çizgileriniz net ve kararlı ayrıca doğru, amacına ulaşacak noktada gidiyor.4. ve 5. çiziminize göre güzel ama belirmek gerekirse saçlarda biraz detaya ve gölge ışık olayına girilmeliydi,gözler,yüz yani genel olarak taslak olarak kalmış gibi ince detayları işlenirse,gölge ışık verilirse çok daha güzel bir iş çıkardı ve eğitimlede eminimki çok başka bir boyut kazanarak güzel işler çıkacaktır.Yaş 24 olarak belirtmen ne anlamda bilmiyorum ama hiç bişey için geç değil insanın hayatı boyunca en doğru yaptığı şey istekleri doğrultusunda yürümesidir,başarılar diliyorum kolay gelsin ucurum22.
Bu mesajdan alıntı yap
ucurum22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 16-02-2009 #3
Teşekkür ederim bahsettiğim gibi çok fazla üstüne düşemiyorum şu an ama daha iyi şeyler çıkaracağımı biliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
altang isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altang

Eğitimci / İstanbul

Alt 16-02-2009 #4
Bu çizgilerde yetenek görüyorum. Ama çok daha önemlisi heves ve heyecan görüyorum. Heves düşüncenin önüne geçiyor. Bırakın geçsin ve sizi alıp götürsün. Güzel sanatlara doğru yolunuz açık olsun.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çizimim, karakter