karakter ve logo denemesi

Deneme Çalışmalar - karakter ve logo denemesi Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ai programını öğrenmeye çalışıyorum. öğrenmek için genel olarak varolan resimlerin üzerinden geçiyorum veya o resimlerden bazı değişiklikler yaparak düzenlemeye çalışıyorum yorumlarınızı yazarsanız çok mutlu olurum:smile: bu resimde ...

gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Dosya15

Alt 06-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ai programını öğrenmeye çalışıyorum. öğrenmek için genel olarak varolan resimlerin üzerinden geçiyorum veya o resimlerden bazı değişiklikler yaparak düzenlemeye çalışıyorum karakter ve logo denemesi yorumlarınızı yazarsanız çok mutlu olurum:smile:

bu resimde minik kızı internetten buldum diğer erkek çocuguda kendim çizdim ona uygun birşekilde yapmaya çalışdım karakter ve logo denemesi

bunuda hepsini kendim çizdim karakter ve logo denemesi

buda my lokma logo olarak yapmaya çalıştım karakter ve logo denemesi

yorum bekliyorum:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ai öğrenmek için bende aynı yolu denemiştim.Pen toolu ne kadar iyi bilirsen o kadar iyi sonuç alırsın.İlk çalışmanda saçta ki hataların sanırım sende farkındasın.Hafif eller titremiş ordakarakter ve logo denemesiGöz beyazlıklarıda farklı.İlk çizdiğin gözü kopyalayıp diğer tarafa yapıştırabilirsin.Logodan anlamam ama yazı fontu ve O karakteri bence çok hoş olmuşkarakter ve logo denemesielinize sağlık,çalışmaya devam.Takıldığınız yerde forumdan yardım alabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 06-09-2009 #3
Ai öğrenmek için bende aynı yolu denemiştim.Pen toolu ne kadar iyi bilirsen o kadar iyi sonuç alırsın.İlk çalışmanda saçta ki hataların sanırım sende farkındasın.Hafif eller titremiş ordakarakter ve logo denemesiGöz beyazlıklarıda farklı.İlk çizdiğin gözü kopyalayıp diğer tarafa yapıştırabilirsin.Logodan anlamam ama yazı fontu ve O karakteri bence çok hoş olmuşkarakter ve logo denemesielinize sağlık,çalışmaya devam.Takıldığınız yerde forumdan yardım alabilirsiniz.
teşekkür ederim karakter ve logo denemesi devamlı çizim yapmaya çalışıyorum inş ilerleteceğim forumdan çok yararlanıyorum karakter ve logo denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
parantez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 06-09-2009 #4
ilk denemeye göre gayet güzel olmuş. karantina hanıma katılıyorum. başarılarınızın devamını dilerim :angel::smile:
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 06-09-2009 #5
Azim herşeyden önemli ve hata kapatıcı bir unsurdur.
Azminin bol olacağına ve bununla hatalarını kapatacağına inanıyorum. Söylenenleri dikkate almakta fayda var.
Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
' Aqua isimli Üye şimdilik offline konumundadır

' Aqua

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 07-09-2009 #6
Banada anlatabilirmisiniz nasıl yaptığınızı ?
Bu mesajdan alıntı yap
AequitasOzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AequitasOzzy

Hiç Biri / Çorum

Alt 07-09-2009 #7
brawo başlangıÇ için oldukça iyi (:
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 09-09-2009 #8
arkadaşlar teşekkür ederim karakter ve logo denemesi ayrıca aqua tabikide anlatırım ama bende grafikerler.netten derslerine baktım internetten araştırdım yaptımkarakter ve logo denemesi istersen kurcalayarak öğren o zaman daha kalıcı olur karakter ve logo denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
futRos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futRos

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 18-05-2010 #9
Fazlasıyla tatlı olmuşlar.karakter ve logo denemesi Ellerine sağlık.karakter ve logo denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
kuştepeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kuştepeli

Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2010 #10
dıyecek bsey blamıorm ellrıne saglık.sanırım bu ilk calısman ılk clısma ıcın ıı bı calısma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları