Karalama ordekler - Photoshop calismasi AyseV

Deneme Çalışmalar - Karalama ordekler - Photoshop calismasi AyseV Sponsorlu Bağlantılar oylesine yaptigim bir calisma , pek birseye benzemesede guzel bi teknik ortaya cikti bence, biraz daha calissam guzel seyler ortaya cikabilir diye dusunuyorum.. :tongueout: kendimi gelistirmeye calisiyorum zaten ...

AyseV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AyseV

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 01-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

oylesine yaptigim bir calisma , pek birseye benzemesede guzel bi teknik ortaya cikti bence, biraz daha calissam guzel seyler ortaya cikabilir diye dusunuyorum..
:tongueout: kendimi gelistirmeye calisiyorum zaten Karalama ordekler - Photoshop calismasi AyseV portfolyo hazirlamaya calisiyorum , unive hazirlik Karalama ordekler - Photoshop calismasi AyseV Karalama ordekler - Photoshop calismasi AyseV Karalama ordekler - Photoshop calismasi AyseV
photoshopta biraz karalama biraz layers ve patternlerle oynadiktan snra ortaya cikan birsey (: birde color replacement toolu kullandim Karalama ordekler - Photoshop calismasi AyseV

yorumlarinizi bekliorum Karalama ordekler - Photoshop calismasi AyseV yukaridada belirttigim gibi sadece karalamaydi sonucunu begendim ve paylasmak istedim Karalama ordekler - Photoshop calismasi AyseV

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

meltem_asc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meltem_asc

Grafiker / Ankara

Alt 10-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok şekerler. ama sarı arkaplan soluk durmuş. renklerinle oynarsan ve daha cok arkaplan a detay verirsen güzel bir çalışma olur diye düşünüyorum. Karalama ordekler - Photoshop calismasi AyseV
Bu mesajdan alıntı yap
izge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izge

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 14-08-2010 #3
kulandığın teknik zaten çok zayıf..bence,ciddi ciddi başlamadan önce bi daha düşün
göründüğü kadar kolay işler değil bunlar...
Bu mesajdan alıntı yap