karantina tipografi denemeler

Tipografi Tasarımları - karantina tipografi denemeler Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle deli cesareti sanırım benim ki..tipografi çalışmaları konusunda çok çok iyi olan arkadaşlar gibi olabiliriz inşallah.Bu konuda ki ilk denemelerimi az önce tamamladım.Morgan Freeman konusunda yardımınızı rica ederim...

karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle deli cesareti sanırım benim ki..tipografi çalışmaları konusunda çok çok iyi olan arkadaşlar gibi olabiliriz inşallah.Bu konuda ki ilk denemelerimi az önce tamamladım.Morgan Freeman konusunda yardımınızı rica ederimkarantina tipografi denemeler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 24-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk iki çalışma gerçekten güzel
üçüncü çalışma da
yazılar ufak kalıyor
onun için yorum yok
Bu mesajdan alıntı yap

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-04-2009 #3
ilk iki çalışma gerçekten güzel
üçüncü çalışma da
yazılar ufak kalıyor
onun için yorum yok
sanırım tek siz beğendinizkarantina tipografi denemelerteşekkürler sonuncu çalışma henüz bitmedi
Bu mesajdan alıntı yap
esenkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esenkurt

Hiç Biri / Mersin

Alt 26-04-2009 #4
ışık var devam karantina tipografi denemeler
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 30-04-2009 #5
Bence konuları tipo üstüne kurgulamayın. Tamam çalışmanız tipografik olsun ama kendinize farklı bir konu seçin ve onu tipografik olarak çalışın. Ben böyle bir çalışmayı tipo adına yapsam zaman kaybı yaşadığımı düşünürüm. Yanlış anlamayın size bunlar zaman kaybı demiyorum. Ben konu olarak tipo üstüne çalışsaydım zaman kaybı yaşadığımı düşünürdüm sadece. Ama tipografik olarak başka konuları lanse ederseniz çok daha etkili olacağınızdan eminim. Sonuçta en iyi tasarım konuyla konsepti birbirine kenetlemektir. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-04-2009 #6
Bence konuları tipo üstüne kurgulamayın. Tamam çalışmanız tipografik olsun ama kendinize farklı bir konu seçin ve onu tipografik olarak çalışın. Ben böyle bir çalışmayı tipo adına yapsam zaman kaybı yaşadığımı düşünürüm. Yanlış anlamayın size bunlar zaman kaybı demiyorum. Ben konu olarak tipo üstüne çalışsaydım zaman kaybı yaşadığımı düşünürdüm sadece. Ama tipografik olarak başka konuları lanse ederseniz çok daha etkili olacağınızdan eminim. Sonuçta en iyi tasarım konuyla konsepti birbirine kenetlemektir. kolay gelsin
değerli yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.Konu hakkında ilk çalışmam olduğu ve kısıtlı bir sürede yaptığım için farklı konulara yönelememiştim.İnşallah cesaret edip bu konu üzerinde çalışırsam farklı ve başarılı örnekler sunabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 30-04-2009 #7
değerli yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.Konu hakkında ilk çalışmam olduğu ve kısıtlı bir sürede yaptığım için farklı konulara yönelememiştim.İnşallah cesaret edip bu konu üzerinde çalışırsam farklı ve başarılı örnekler sunabilirim.

Çizim kabiliyeti olan insanlar kendini geliştirdiğinde bu alanda çok iyi işler çıkarabilirler. Lakin Tipografi sanatın zirvesi olarak görülür. Bir çok ünlü sanatçıya göre hat sanatı, sanatın geldiği son noktadır. Ordan ilerisi yoktur. Ben bu söylemlerden yola çıkarak şunu söyleyebilirim; eğer bu alanda geliştirirseniz kendinizi çiziminiz dahada mükembele ulaşacaktır. Size daha iyisine ulaşacaksınız diyemiyorum çünkü bunu diyecek kabiliyeti henüz kendimde göremiyorum. Umarım daha iyi işler çıkarabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2009 #8
typography üzrine daha deytaylı araştırmalar yaparsan eminim güzel işler cıkarırsın ama bunlar dikkatsizce çalışılmış, uyum ve denge problemi goruyorum ama tekrar soyluyorum araştırma sana fayda getirecek başarılar diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
donie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donie

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2009 #9
elina sağlık emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap