Karayolu Trafik Güvenliği Afiş Tasarım Yarışması, Film Senaryosu ve Film Yarışması

Yarışma Organizasyonları - Karayolu Trafik Güvenliği Afiş Tasarım Yarışması, Film Senaryosu ve Film Yarışması ...

Karayolu Trafik Güvenliği Afiş Tasarım Yarışması, Film Senaryosu ve Film Yarışması
mavigri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavigri

Hiç Biri / Karaman

Alt 22-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"Karayolu Trafik Güvenliği lll. Kısa Metrajlı Film, Kısa Metrajlı Film Senaryosu Ve Afiş Tasarımı Yarışması"

Yarışma şartnamesi için... Katılım Formu İçin...

Yarşma takvimi:
17 Ekim 2011
06 Nisan 2012
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

coreldraw5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldraw5

Grafiker / Ankara

Alt 25-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Oldukça ilgi çekici.Ancak şartnamedeki değinilmesi gerekilen konular arasında hangisine dikkat çekip afiş çalışması yapmak lazım burası beni düşündürdü.Ben alkollü araç kullanmayı dikkate alırım öteki yaya güvenliğini bunlarda kendi aralarında yarışmaya tabi tutulsa mı acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
by_talha06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_talha06

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 01-12-2011 #3
Afiş hangi konuyu göz önünde bulunduracağız ki.
Bu mesajdan alıntı yap
Hayalperestt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hayalperestt

Ressam / İstanbul

Alt 05-12-2011 #4
Linkler bozuk sanırım ?!!
Bu mesajdan alıntı yap
gayecagli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gayecagli

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2012 #5
şartnameyi aşağıdaki linkten görebilirsiniz arkadaşlar.

http://www.trafikhareketi.org/files/...Sartnamesi.pdf
Bu mesajdan alıntı yap