Kardelen Dergisi - Kapak Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kardelen Dergisi - Kapak Çalışması ...

Masterhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Masterhan

Grafiker / Adana

Alt 05-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adana'da yayımlanan bir okul dergisi.

Ön kapak çalışmam :

[Kardelen yazı & çizim de bana aittir.]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 05-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tipografinin en önemli kuralı okunurluktur. Kullandığın yazı tipleri ve de özellikle isimdeki yazı tipi okunurluğu oldukça zorlaştırıyor. Ay-yıldız' a sanırım emboss filtresi uygulamışsın o bence oldukça gereksiz. Ay-Yıldız'ı efeksiz kullanmalısın. Tabii bunlar benim ilk izlenimlerim. İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
kahin23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kahin23(36)

Grafiker / Konya

Alt 05-11-2007 #3
bu kapak gerçekten çok kötü bana belki kızarsın belkide hak verirsin.proğramın bize verdiği nimetleri kullanarak hayal gücünüde içine katarak daha iyi bişey yap derim.bu bence çooooook zayıf. 10 üzerinden 2 alırsın. hadi hayırlı ******
Bu mesajdan alıntı yap
Masterhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Masterhan

Grafiker / Adana

Alt 05-11-2007 #4
tipografinin en önemli kuralı okunurluktur. Kullandığın yazı tipleri ve de özellikle isimdeki yazı tipi okunurluğu oldukça zorlaştırıyor. Ay-yıldız' a sanırım emboss filtresi uygulamışsın o bence oldukça gereksiz. Ay-Yıldız'ı efeksiz kullanmalısın. Tabii bunlar benim ilk izlenimlerim. İyi çalışmalar...
Dikkate değer izlenimler ve eleştirin için teşekkürler.

bu kapak gerçekten çok kötü bana belki kızarsın belkide hak verirsin.proğramın bize verdiği nimetleri kullanarak hayal gücünüde içine katarak daha iyi bişey yap derim.bu bence çooooook zayıf. 10 üzerinden 2 alırsın. hadi hayırlı ******
Sana hak vermiyorum ama kızmıyorumda Kardelen Dergisi - Kapak Çalışması . Sonuçta 9 10 ay önce basılan bir kapaktı.Şık bir duruşu vardı baskı haliyle.

Hayal gücü konusunda; pek serbest bir çalışma olmadı.Basılan dergiyi yayınlayan okuldaki öğretmenlerin yorumlarıyla yapmıştım.Ama tabi ki kendi yorumumdur çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap

kahin23(36)

Grafiker / Konya

Alt 05-11-2007 #5
sana şunu diyebilirim ki bu grafik işini öğretmenler yapmıyor sen yapıyorsun, onlara sunuyorsun.öğretmen anlamaz sen daha iyi bişey yapsaydın eminimki burda öğretmenlerden kimileri belki bayılıp düşeceklerdi.burda bana tek huzur veren şey zemin rengi siyah çok ağır oturaklı bir renktir. 10 üzerinden 2 yi siyaha verdim bilesin.siyaha saygı duyuyorum.haydi hayırlı ******.
Bu mesajdan alıntı yap
mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2007 #6
Arkadaşlara katılmıyorum dersem yalan söylemiş olurum olmadıKardelen Dergisi - Kapak Çalışması ama bundan daha iyisini yapabileceğine eminim ha birde yazı karekteri filan tasarlamaya gerek yok bence milyonlarca var zaten iş doğru karekteri bulmak başarılar....
Bu mesajdan alıntı yap
puhuma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

puhuma

Eğitimci / Bursa

Alt 05-11-2007 #7

acele bişi oldu ama faydalı olur sanırım....
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2007 #8
sana şunu diyebilirim ki bu grafik işini öğretmenler yapmıyor sen yapıyorsun, onlara sunuyorsun.öğretmen anlamaz sen daha iyi bişey yapsaydın eminimki burda öğretmenlerden kimileri belki bayılıp düşeceklerdi.burda bana tek huzur veren şey zemin rengi siyah çok ağır oturaklı bir renktir. 10 üzerinden 2 yi siyaha verdim bilesin.siyaha saygı duyuyorum.haydi hayırlı .........

Not konusunda burda tartışmalar yapılmıştır, Kimsenin çalışmasına not vermeye hakkınız yoktur. Eleştirinizi yayınlarken buna özen göstermenizi rica ederim.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap

kahin23(36)

Grafiker / Konya

Alt 05-11-2007 #9

acele bişi oldu ama faydalı olur sanırım....
puhuma ellerine kollarına sağlık olayı genel olarak sen düzeltmişin sana teşekkür ederim
biz kimseyi rencide etmek gibi bi hedefimiz olmadı. beni yanlış anlamamanız dileğiyle.
hadi hayırlı ******.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-12-2007 #10
karamsar bir görüntü olmuş.
içim karardı valla...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kardelen, dergisi, kapak, almas