karekalem

Karakalem - karekalem ...

karekalem
grafibsn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafibsn

Grafiker / İstanbul

karekalem

Alt 16-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

karekalem

eski çalışmalar
2007-2008 tahminimce
fazla emek yok
can sıkıntısına karalanmış
30dk lık bi iş bilemdin 40dkkarekalem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yarım saatlik bir işkarekalem neden hep böle söylenir sonucunda harcanan bir emek var karekalem 30 dakikadada yapsanız 5 saattede yapsanız emeğinize saygı duyarız.Çiziminize gelince fazla üzerinde durmadığınızı düşünürsek çok ayrıntyıya girmişiniz karekalem buda dediğiniz süreden daha fazla vakit geçirildiğini gösteriyor karekalem Genel olarak güzel gözükmekte fazla ayrıntılara dalmazsak başarılı diyebilirim yanlızca üstteki resim gözüme takıldı,fazla kaslımı ne olmuş? Yoksa vücut geliştirmemi yapmakta karekalemEmeğinize Sağlık Başarılar diliyorum karekalem
Bu mesajdan alıntı yap
grafibsn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafibsn

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2009 #3
Yarım saatlik bir işkarekalem neden hep böle söylenir sonucunda harcanan bir emek var karekalem 30 dakikadada yapsanız 5 saattede yapsanız emeğinize saygı duyarız.Çiziminize gelince fazla üzerinde durmadığınızı düşünürsek çok ayrıntyıya girmişiniz karekalem buda dediğiniz süreden daha fazla vakit geçirildiğini gösteriyor karekalem Genel olarak güzel gözükmekte fazla ayrıntılara dalmazsak başarılı diyebilirim yanlızca üstteki resim gözüme takıldı,fazla kaslımı ne olmuş? Yoksa vücut geliştirmemi yapmakta karekalemEmeğinize Sağlık Başarılar diliyorum karekalem
Bilemedin 40 dakka diyelimkarekalem fazla sıkılgan olduğum için bi çalışmanın üstünde okadar vakit harcıyamam. Valla üsteki hatun kaslı değil vücut hatları fazla dolguncana karekalem yabancı bi model di bizim cılız mankenlerden farklıydı.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 17-05-2009 #4
Genel olarak başarılı çalışmalar eski çalışmalarım dediğiniz için pek yorum yapmak istemedim yeni çalışmalarınızıda görürüz umarım kolay gelsin.Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 18-05-2009 #5
ilk çalışmada oranlama hataları var. özellikle kollar kısa kalmış. formu tam oturtamamışsınız. omuz bölgeleri de sorunlu.

çok çizgi kullanmanız güzel. ancak kaleminizi küt kullanmışsınız. daha sivri uçlu bir kalemle çalışmalıydınız.

ikinci çizimde bilgisayarda sonradan eklediğiniz çizgiler yakından bakınca belli oluyor. karekalem

bir de ufak kağıda çalışmışsınız. büyük kağıda çalışsaydınız sanırım daha detaylı ve daha hoş bir çalışma olurdu.

iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?