Karel-iş inşaat katalog denemesi

Deneme Çalışmalar - Karel-iş inşaat katalog denemesi Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar merhaba , asıl işim web programcılıgı ancak bir arkadasımın ricası üzerine arkadasımın şirketi için katalog tasarımı yapıyorum. Tasarım işinden pek anlamam ancak elimden geleni ortaya koymaya çabalıyorum. ...

abbascoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abbascoo(40)

Webmaster / Amasya

Alt 28-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar merhaba , asıl işim web programcılıgı ancak bir arkadasımın ricası üzerine arkadasımın şirketi için katalog tasarımı yapıyorum. Tasarım işinden pek anlamam ancak elimden geleni ortaya koymaya çabalıyorum.

Logo da kendi tasarımım.

birkaç adet kapak çalısması ve birkaçadet de resim yerleşimi için deneme çalışması yapdım.

Tasarımları Photoimpact de yapıyorum ve boyutları 700/800 standart katalogların boyutları ne ölçüdedir.

Bilgilendirici eleştiri ve fikirlerinizi bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kapak tasarımınız hoş. Ancak "güven" ve "doğa" kelimelerini vurgulayan bir görsel de kullanabilirsiniz. Mutlu bir aile, fonda yeşillik...gibi. Daha ikna edici olur diye düşünüyorum. İç sayfaları beyaz ve sade çalışmanızda yarar var. Çünkü çok fazla yazı ve görsel olacağı için göz yormamalısınız mümkün olduğunca. Bence bu işi kıvırırsınız çünkü zevkli olduğunuzu düşünüyorum.

Kolay gele!
Bu mesajdan alıntı yap

abbascoo(40)

Webmaster / Amasya

Alt 28-07-2009 #3
Benim fikrimde de el ele tutuşmuş mutlu bir aile resmi koymak vardı, ancak firma sahibi arkadasım kasaba mantıgı ile şirket yöneten birisi oldugu için , biz inşaatçıyız kataloğumuzda da ev resmi olsun diye tuttuturdu Karel-iş inşaat katalog denemesi iç sayfalar da beyaz kullanır isem kapak rengi ile iç sayfa renkleri arasında kopukluk olmazmı acaba ? İç sayfalar da düşündüğüm 2 adet resim ve yapılan işle alakalı en fazla 5 satırlık çok kısa bir yazı olacak. yani : projenin kimden alındığı, proje başlangıç tarihi, proje bitiş tarihi, yapılan iş v.s
Bu olumlu ağırlıklı yorumlarınız bana cesaret verdi teşekkür ederim bu gazla belki meslek değiştirebilirim Karel-iş inşaat katalog denemesi
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 29-07-2009 #4
kardeşim emeğine sağlı güzel bir çalışma ..

Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

abbascoo(40)

Webmaster / Amasya

Alt 29-07-2009 #5
Sağol anıl kardeşim.
Bu mesajdan alıntı yap