Kargo Konser Afişi

Afiş Tasarımı - Kargo Konser Afişi ...

Kargo Konser Afişi
torres13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

torres13

Bilg. Teknikeri / Muğla

Kargo Konser Afişi

Alt 29-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm Arkadaşlar Foruma yeni üye oldum. Bu işlerle uğraşanlar çin gerçekten yararlı bi site ben de yaptığım bi afiş çalişmasını sizlerle paylaşmak istedim yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim

Kargo Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tayf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tayf

Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gerçekten çok hoş ve fakat bütün yazıların aşağı da sıkıştığı hissi uyanıyor içimde... koray candemir'in bulunduğu bölmeyi biraz daha genişleyebilir sola doğru yani sis efekti... açıklayıcı metni yani kargo yer vs. yi daha yukarı bir yere alabiliriz... biletix logosuna telefon ve internet adreslerinden ayrı dream tv ve bkm logolarının yanında yer vermelisin... konser yazan küçük eklentiyi kargo ile birleştirebilirsin daha büyücek kullanıp... eh gerisi sana kalmış... Kargo Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
dennisco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dennisco

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 29-03-2008 #3
Gerçekten etkileyici duruyor.Asıldığı mekanda eminim herkesin dikkatini çekecektir.Hoş amaçta bu zaten..Teknik eleştiri yapmak gerekirse çok farklı font kullanımı biraz gözümü rahatsız etti.Koray Candemir in etrafındaki sis bulutunu da biraz yayablirdin..daha yumuşak bir geçiş hoş olurdu bence.Ama genel anlamda gayet iyi bir çalişma.Emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
torres13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

torres13

Bilg. Teknikeri / Muğla

Alt 30-03-2008 #4
dikkate alırım arkadaşlar düşüncelerinizi saolun Kargo Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 30-03-2008 #5
zemin güzel duruyor ve oldukça etkileyici..bence koray can demirin simetri ile ters cevirip sol alt köşeye alsanız ve kargo yazısını da olduğu gibi sağ alt köşeye sürükleseniz sanki daha düzenli duracak gibi..hem koray candemirle kargo yazısı birbirine bakıyormuş gibi duruyor olabilir ve diğer yazılarıda yine sağ alt köşeye kargo yazısının altına yerleştirebilirsiniz...bi deneyin bence ama çok simetrik olur derseniz bu haliylede güzel duruyor bence...Kargo Konser Afişieace1:
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-03-2008 #6
sahidende güzel bir afiş çalışması olmuş ama biraz daha casnlı yapabilirdin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kargo, konser, afii