Karikatür Çizimi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Karikatür Çizimi - Türkiye Geneli ...

kadiraliseker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiraliseker

Grafiker / İstanbul

Alt 09-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karikatür Çizimi

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: 2 kişinin farklı duygularda(mutlu, hüzünlü vs.) toplamda 5 karikatürü çizilecektir. Büyük bir iş değil, bütçe düşük emeğinize saygım var ancak profesyonel anlamda bir iş beklentim yok. Fiyat maillerinizi bekliyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Karikatür Çizimi - Türkiye GeneliKarikatür Çizimi - Türkiye GeneliKarikatür Çizimi - Türkiye GeneliKarikatür Çizimi - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

elyesakizilay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elyesakizilay

Karikatürist / Diyarbakır

Alt 26-06-2016 #3
********* üzerinden benimle iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim.