Karikatür hazırlamak için ne kullanmalıyım?

Anketler - Karikatür hazırlamak için ne kullanmalıyım? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar karikatür tarzında bir kitap hazırlamakla uğraşıyorum. Görüntünün de aşağıdaki gibi olmasını istiyorum. Ancak asıl sorun şu: Tüm kitap bu şekilde hazırlanacağı için tek tek çizimle uğraşmak imkansız. ...

batecimer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batecimer

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 04-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar karikatür tarzında bir kitap hazırlamakla uğraşıyorum.
Görüntünün de aşağıdaki gibi olmasını istiyorum. Ancak asıl sorun şu: Tüm kitap bu şekilde hazırlanacağı için tek tek çizimle uğraşmak imkansız.
Bana 3D gibi program lazım ki 3 boyutlu şekilde istediğim gibi yerleştireyim.
Bilemiyorum derdimi anlatabildim mi ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

rhinokurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rhinokurt

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar karikatür tarzında bir kitap hazırlamakla uğraşıyorum.
Görüntünün de aşağıdaki gibi olmasını istiyorum. Ancak asıl sorun şu: Tüm kitap bu şekilde hazırlanacağı için tek tek çizimle uğraşmak imkansız.
Bana 3D gibi program lazım ki 3 boyutlu şekilde istediğim gibi yerleştireyim.
Bilemiyorum derdimi anlatabildim mi ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Mekan, mekandaki eşyalar, karakter (ler) modellenecek. Karakteri değişik posizyonlara sokabilmek için kemik sistemi yerleştirilecek. Kameralar yerleştirilecek. Işık sistemi kurulacak. Çizgisel render alınacak.
3dsmax veya maya gibi bir program kullanmanız gerekecek.
Bu mesajdan alıntı yap