Karikatür, Kurumsal Karakter çizimi - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Karikatür, Kurumsal Karakter çizimi - Türkiye Geneli ...

allppeerr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

allppeerr

Karikatürist / İstanbul

Alt 14-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karikatür, Kurumsal Karakter çizimi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Karikatür tarzı reklam ve tanıtımlar, kurunsal maskotlar, uygulamalı anlatım çizimleri gerçekleştiriyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Karikatür, Kurumsal Karakter çizimi - Türkiye Geneli - Karikatür, Kurumsal Karakter çizimi - Türkiye Geneli ya da Karikatür, Kurumsal Karakter çizimi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Karikatür, Kurumsal Karakter çizimi - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
toparlak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toparlak

Grafiker / Mersin

Alt 04-06-2012 #3
merabalar kitapkurdum için yaptığınız logoyu görebilme imkanımız var mıdır acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
allppeerr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

allppeerr

Karikatürist / İstanbul

Yardımcı (Yetiştirilmek Üzere) Grafiker / Anadolu Yakası - İstanbul

Alt 05-07-2012 #4
Yardımcı(Yetiştirilmek Üzere) Grafiker İstanbul Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop (orta)
Freehand(orta)
İllistratör(başlangıç)

İş deneyimi ve içeriği: Tam Teşekküllü bir matbaada Üretim Şefliği ve Kalite Şefliği.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yaşım 28, 5 sene kadar her türlü baskı çeşidinin olduğu bir matbaada üretim ve kaliteden sorumlu uzman olarak çalıştım. Ancak kariyerimi grafik alanına (çok geç olmadan) kaydırmayı istememden ötürü bu türden bir iş arıyorum. Üniversiteden Grafik çıkışlı olduğumdan zorlanmadan yetişip randımanlı çalışacağımı düşünüyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap