Karikatürist / Çizer / İllustratör - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Karikatürist / Çizer / İllustratör - İstanbul ...

Abdullahhate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Abdullahhate

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karikatürist / Çizer / İllustratör

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop, illustrator gibi programlarda tablet ile dijital olarak isteğe, uygulanacak yere göre farklı tarzlarda çizim yapıyorum.

İş deneyimi ve içeriği: Dil yayın evi ile resimlendirme çalışmaları.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Sitede karikatürlerimin bulunduğu bir konu: Yeni Karikatür Çizimlerim :)

Mizah blogumdaki illustrasyon ve resimlerimin linki: adminpanpa.blogspot.com/p/cizimlerim.html

Çizim işleri için kullandığım blogumdaki farklı çizim işleri: ozelcizim.blogspot.com

İşle ilgili açıklama: Karikatür, illustrasyon, çizim, resimlendirme alanlarında iş arıyorum, tecrübeliyim, kendimi sürekli geliştiriyorum ve geliştirmeye devam etmek istiyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Karikatürist / Çizer / İllustratör - İstanbulKarikatürist / Çizer / İllustratör - İstanbulKarikatürist / Çizer / İllustratör - İstanbulKarikatürist / Çizer / İllustratör - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

myafacan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myafacan

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2014 #3
Merhaba
********* adresine rica etsem cv gönderebilirmisin ?
Abdullahhate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Abdullahhate

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2014 #4
Merhaba
********* adresine rica etsem cv gönderebilirmisin ?
Gönderilmiştir.