karıncalarım :):):)

Serbest Çalışmalar - karıncalarım :):):) ...

Cevapla
karıncalarım :):):)
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Standart
Alt 10-02-2009 #11
Sponsorlu Bağlantılar

bir nedeni yok ölesine yaptımm
ayrıca tüm yorum yapan arkadaşlarıma cok tesekkür ederim begenilmesi cok hosuma gitti karıncalarım :):):)Dkarıncalarım :):):)Dkarıncalarım :):):)rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rof l::rofl::angel::angel::angel::angel:karıncalarım :):):)arty:karıncalarım :):):)arty: karıncalarım :):):)arty:karıncalarım :):):)arty:karıncalarım :):):)arty::...
İMİTASYON başarılı, çizim başarısız...hadi diyelim orijanal bir çizim yok ortada, kopyalama...bari kopyalamayı düzgün yap, değil mi ama?
Renkleri değiştirip(ki aynı iki rengi tekrar kullanmak çok akıllıca(!), ÜSTÜNDEN ÇİZMEKLE(hmm...belki bakarak çizmiştir, hakkını yemeyelim, karıncalarım :):):) ) gerçekten çakma bir karınca çıkartmışsınız(yaratmışsınız demiyorum, ortada size ait ne bir fikir ne bir çizim var)

KOPYALAMA çalışmanız, insanlara yedirme açısından ve kopya açısından başarısız olsada, bu siteye koyma cesaretinizden dolayı başarınızı tebrik etmeden geçemiyecegim(!) karıncalarım :):):)Yazık ya acıyorum, "grafiker" sıfatını kullanıpta hayal gücünü kullanamayanlara...

"begenilmesi cok hosuma gitti...ve... "onlarca smile"(smile kullanamıyorum artık, izin vermiyorkarıncalarım :):):) yeterince kullanmış damla hanım...)

Hayır benim anlamadıgım nokta, insanda biraz alçakgönüllülük olur, tamamen kendine ait olmayan bir şey için bu kadar sevinip, koltukları kabarmaz ki insanın...

"karıncalarIM "
Hmm...birde insan kendinin olmayan şeye benim diyorsa; bizim diyebilecegimiz bir şey yok artık.:alkis:
AMA hemen emin olmayalım değil mi ama, belki fikir damla hanıma aittir(!), ondan çizmiş olmasınlar, sonuçta "karıncalarIM"(sahiplik eki) diyerek insanları kandırmaz değil mi?...karıncalarım :):):):surprised:

"TAKLİTLERDEN SAKINALIM"
Şu yararlı bilgiyi de eklemeden geçemicem: karıncalarım :):):)

"Kopya sanat akımı, gerçek anlamda hiç bir kopya bir birine benzemez düşüncesiyle ortaya çıkan ve asıl ile kopya arasındaki farkları abartısal bir şekilde göstererek her şeyin ne kadar benzersiz olduğunu gösteren sanat akımıdır.
Bir çok akademik çevre tarafından kabul edilemez bulunan, taklitçilik ve sahtekarlık olarak ele alınana bu akımın ortaya çıkışında zamanın ünlü orijinal resimlerinin, diğer ressamlar tarafından kopyalarının oluşturulması etkili olmuştur. Bilir kişiler tarafından dikkatle incelenen eserlerde, kopyalayan kişilerin ister istemez kendi yorumlarını eserlere kattıkları fark edilmiştir. Zamanla iyi kopya yapanların eserleri müzayedelerde değer bile bulabilmiştir.
"
yorum sizin...
Saygılar.

FİKİR ALIŞVERİŞLİNDE BULUNMA zahmetinizden ve İMİTASYON çalışmanızdan dolayı, insanları kandırma girişiminizden(ki başarısız!; burası Grafikerler.net, başka sitelerle karıştırmayalım, burda yemezkarıncalarım :):):) )ve buraya ekleme zahmetinde bulundugunuz için, emeğinize sağlık(!)...
(ki ortada emek yok, "karıncalarımIM" diye sahiplenilmiş bir emek var, yani emeğe saygısızlık...)
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Tags
burcin damla yeten, karincalarim, perikiz

Kapat
Şifremi Unuttum?