Kariyer logotpye, kartvizit çalışması

Kartvizit Tasarımları - Kariyer logotpye, kartvizit çalışması ...

ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 20-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yine güzel bir çalışma elinize sağlık

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2010 #3
Çok güzel olmuş emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 20-03-2010 #4
yorumlar için teşekkür ederim Kariyer logotpye, kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
truant34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

truant34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2010 #5
0242 nin ince yazılması gerek + Mecidiye Köy değil Mecidiyeköy- Şişli / İSTANBUL olcak + Ön sayfadaki logoyu biraz üste alman gerek şimdi hoş gözükebilir fakat baskı sonrası elde nasıl durur orası tartışılır, Gsm numarası yanlış yerde onuda soltaraftaki Karıyer Büro Makinalarının üstüne yazman ince karakter kullanman gerek ve mail adresindede @kariyerkopyalama olan yazıyıda bordo yazarsan bu kartvizit ozaman baskıya hazırdır. başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 21-03-2010 #6
kardeş ilk önce yazdığın yazıyı okudum ve dedim ki " Bu nasıl grafiker böyle ". Ve baktım ki tahmin ettiğim gibi grafiker değilmişsin. Bu işlerden anlamadığın belli oluyor.

1. Orda iki adet numara var İst. Ve Ant. alan kodu göze daha net batsın die kalın yazmak daha mantıklı.

2. Yazı hatısı olabilir. Baskıya gitmedi gitmeden incelenek.

3. Logoyu ve isimle blokladım yukarıya alınca denge bozuluyor göze batıyor.

4. Ve iletişim kısmına gelincede o yazı ile numaranın ne alakası varki oraya alayım. Bu düşünce bence çok saçma. Ve numara direk göze batsın istedim o yüzden kalın kullanıldı. kariyerkopyalama olan kısmı bordo yapmayada hiç gerek yok bence.

Ve bu bir profesyonel tasarım. Benim tasarımım!. Burada bazı yaptığım işleri paylaşmamın nedeni Grafikerliğe yeni adım atan arkadaşlarımıza yardımcı olmak. Bu arkadaşlara görüyorum ki sende katılıyosun. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

truant34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2010 #7
Yorum istedin yorum yazdık saygı duymaktan başka çaren yok rencide edici karşılık yazman senin nekadar profesyonel olduğunu gösteriyo evet ben grafiker değilim Argese Ajans Matbaa Hizmetleri altında yer işletiyorum +senin gibi ben profesyonel tasarımcıyım diyen arkadaşlara grafikerlik dersi veriyorum ve yağ gibi üste çıkmayınız Mecidiye Köy yazman senin nekadar profesyonel olsuğunu gösteriyo bu arada istanbulda ve Mecidiyeköy de yeri olan benim bu arada... Bu arada grafikerliğe yeni adım atan arkadaişlara yol göstermek demişsin sen kendine ilk önce bir yol bul ondan sonra yol göster tasarımını yüklemişsin yorum istemişsin bizde yazdık ne yazalım Teşekkürler ve allerine sağlıkmı yazalım yani olmamış tasarıma olmamış derim benim kişiliğim bu ve siz önce düşünce olarak profesyonel olun daha sonra kişiler sizin profesyonel tasarımcı olduğunuzu söyler illustrasyon çizimim var yoğunum neyse sana bol Profesyonel Tasarımlı günler...
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 21-03-2010 #8
sadece gülüyorum Kariyer logotpye, kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

truant34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2010 #9
Bu arada profilime bakıp konuşmuşsun bu nasıl bir bakış Bilgisayar Programcısı + Grafik Tasarım + Web tasarım + Ve Sitemi nasıl göremezsin o gözlerle bir yere de varamazsın ağlancak haline gülüyosun neyse DENGİM DEĞİLSİN hayatında başarılar dilerim...

Ve..
1. Bozok Üniv. Bilgisyar Prog. Mezunu
2. Profesyonel Tasarımcılık Sertifikası
3. Grafik Tasarım sertifikası
4. Web Tasarım Sertifikası vs. belgelerinede sahip biriyim istersen foruma yükleyebilirim fakat beni bu belgelere sahip olduğumu kursa gittiğim yerin dışında kimse bilmez ne arkadaşlarım nede bir başkası kendimi övmeyi sevmem fakat senin gibiler çıkıp ben profesyonelim değince profesyonel tasarımcılara ayıp etmiş olursun ve ben kendime profesyonel tasarımcılığı bırakın demeyi Grafik Tasarımcı diyemezken neyse allah yolunu açık etsin...
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 21-03-2010 #10
Kariyer logotpye, kartvizit çalışmasıdKariyer logotpye, kartvizit çalışmasıDKariyer logotpye, kartvizit çalışmasıD
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları