Karizma Nedir?

Graficafe - Karizma Nedir? ...

Karizma Nedir?
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Karizma Nedir?

Alt 02-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karizma Nedir ?
Yürüyüşünüzdeki ve davranışlarınızdaki karizma tarzı, yaşadığınız şehrin bir semtine has olabilir.
Hatta bazı anketlerde karizmatik bile seçilebilirsiniz.
Ancak, gerçek manada karizmadan bahsedecekseniz, Bakın karizma nasıl olur gösteriyor bizzat kendini...

İnternette elden ele dolaşan hatta televizyon programlarında gösterilen bir Atatürk fotoğrafı var: Masada davetliler ve merkezde Atatürk yer alıyor. Fotoğrafın altında "Yıl: 1928. Türkiye Cumhuriyeti henüz beş yaşında. Atatürk'ün masasında tam 32 kral ve 62 cumhurbaşkanı var. Ama bütün gözler Atatürk'ün üzerinde" yazıyor. Oysa araştırmacı Avni Özgürel, fotoğrafın Sovyet Devrimi'nin yıldönümünde Rus Elçiliği'nde çekildiğini söylüyor. Masadakiler de davete katılan Rus diplomatlarıdır. Alıntıdır

Karizma Nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 02-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
lider olmak böyle birşey...
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-07-2012 #3
Çok yerinde bi tespit olmuş hakikaten..
Bu kadar devlet büyüğünün içinde duruşumuzla fark yaratmak gurur verici tabi..
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 02-07-2012 #4
Allah vergisi bazı şeyler..
Lider sonradan olunmuyor, doğuştan öyle..
Bütün masanın komutanı gibi Karizma Nedir? çok farklı...

Güzel paylaşımın için tekrar teşekkürler asker Karizma Nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 02-07-2012 #5
Sayıda bir yanlışlık olmasın!!!
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-07-2012 #6
Sayıda bir yanlışlık olmasın!!!
Olabilir... Ama masanın nereye uzandığını bilmiyoruz..
Bu mesajdan alıntı yap
F3roo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

F3roo

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2012 #7
Herşeyin Göründüğü Gibi Olmadığını, Bildiğinize inanıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 02-07-2012 #8
Karizma tamam ama olayı abartmaya gerek yok. Çünkü abarttıkça karizmayı komediye dönüştürürüz.

Dikkat ederseniz katılanların neredeyse hepsi eşleriyle katılmış. Hadi biz 2/3'ünün eşleriyle katıldığını düşünelim. Basit bir hesap yaparsak;
32 Kral + 62 Cumhurbaşkanı = 94 kişi
Bunların 2/3'ünün eşleriyle katıldıklarını hesap edersek (94*2)/3= 63 (62,6)
Genel Toplamı alırsak: 94+63 = 157
Atatürk'ün sağ tarafında aşağı yukarı 15 kişi var. 15 kişi de karşısında olsa, etti 30.
157/30 =5 (Kendimi Devlet Bahçeli gibi hissettim.)
Bu sonuca göre masanın görünmeyen tarafı görünen tarafından 4 kat daha uzun demektir ki bu uzunlukta bir masayı hayal edemiyorum.

Diyelimki masa o kadar uzun. Bu durumda Atatürk masanın kenarlarında bir yerde kalmış olur ki hiç sanmıyorum öyle olacağını.

Ayrıca; tarih bilgime çok güvenmiyorum ama acizane fikrim, tarih boyunca ne bu masada ne de başka bir masada 32 kral ve 62 cumhurbaşkanının eşleriyle birlikte bir araya gelmiş olabileceğine aklım ermiyor. Belki büyük salonlarda bir organizasyonda olabilir. Ama böyle samimi bir masada...?
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 02-07-2012 #9
Ya konuyu dallanıp budaklandırmaya gerek yok kısa ve öz Atatürk gibi bir lider görmedi bu türkiye şuan başımızdaki hariç...Çok güzel bir kare çok güzel bir açıklama tebrikler...
Karizma = Türk Olmak Karizma Nedir?
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-07-2012 #10
Karizma tamam ama olayı abartmaya gerek yok. Çünkü abarttıkça karizmayı komediye dönüştürürüz.

Dikkat ederseniz katılanların neredeyse hepsi eşleriyle katılmış. Hadi biz 2/3'ünün eşleriyle katıldığını düşünelim. Basit bir hesap yaparsak;
32 Kral + 62 Cumhurbaşkanı = 94 kişi
Bunların 2/3'ünün eşleriyle katıldıklarını hesap edersek (94*2)/3= 63 (62,6)
Genel Toplamı alırsak: 94+63 = 157
Atatürk'ün sağ tarafında aşağı yukarı 15 kişi var. 15 kişi de karşısında olsa, etti 30.
157/30 =5 (Kendimi Devlet Bahçeli gibi hissettim.)
Bu sonuca göre masanın görünmeyen tarafı görünen tarafından 4 kat daha uzun demektir ki bu uzunlukta bir masayı hayal edemiyorum.

Diyelimki masa o kadar uzun. Bu durumda Atatürk masanın kenarlarında bir yerde kalmış olur ki hiç sanmıyorum öyle olacağını.

Ayrıca; tarih bilgime çok güvenmiyorum ama acizane fikrim, tarih boyunca ne bu masada ne de başka bir masada 32 kral ve 62 cumhurbaşkanının eşleriyle birlikte bir araya gelmiş olabileceğine aklım ermiyor. Belki büyük salonlarda bir organizasyonda olabilir. Ama böyle samimi bir masada...?
Yahu bukadar matematiğe gerek yok zaten yorulmayın :wink:

Ufak bir düzeltme o halde..

Kral değil Rus diplomat
İnternette elden ele dolaşan hatta televizyon programlarında gösterilen bir Atatürk fotoğrafı var: Masada davetliler ve merkezde Atatürk yer alıyor. Fotoğrafın altında "Yıl: 1928. Türkiye Cumhuriyeti henüz beş yaşında. Atatürk'ün masasında tam 32 kral ve 62 cumhurbaşkanı var. Ama bütün gözler Atatürk'ün üzerinde" yazıyor. Oysa araştırmacı Avni Özgürel, fotoğrafın Sovyet Devrimi'nin yıldönümünde Rus Elçiliği'nde çekildiğini söylüyor. Masadakiler de davete katılan Rus diplomatlarıdır. Alıntıdır
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları