karma logolar

Logo Tasarımları - karma logolar Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar freehand programını kullanmaya baslayalı yaklasık 1 ay oldu...ve bu yaptıgım logolarda ilk hafta yaptıgım çalışmalarım...eleştirirseniz memnun olurum.şimdiden teşekkürler... ( hepsini hayal ederek yaptım.şirket isimleri sallamadır yani :sweating::smile ...

karma logolar

karma logolar

Alt 02-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar freehand programını kullanmaya baslayalı yaklasık 1 ay oldu...ve bu yaptıgım logolarda ilk hafta yaptıgım çalışmalarım...eleştirirseniz memnun olurum.şimdiden teşekkürler... ( hepsini hayal ederek yaptım.şirket isimleri sallamadır yani :sweating::smilekarma logolarIMG]karma logolar[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yakamoz un fontu 90 yıllık font modası geçti kaldır at onu maximum içinde aynı şey geçerli fincanıda daha da stilize etmeni öneririm 1 ay için iyi çalışmalar fakat tasarımdaki uyum anlayışının süreyle çok alakası yoktur emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2008 #3
Gördüğüm kadarıyla bol bol efekt kullanmışsın ama freehand efektleri baskıda çıkmıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
sibcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sibcan(31)

Grafiker / Kocaeli

Alt 04-08-2008 #4
yeni başlamana rağmen güzel çalışmalar Ama daha iyileri çıkacaktır emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2008 #5
başlangıç olarak fena sayılmaz ama özgün olma yolunda ilerlemelisin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
karma, logolar