KARMAN Media, Görsel İletişim Tasarımcıları Arıyor! - İstanbul

İş Veren İlanları - KARMAN Media, Görsel İletişim Tasarımcıları Arıyor! - İstanbul ...

KARMAN Media isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KARMAN Media

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KARMAN Media, Görsel İletişim Tasarımcıları Arıyor!

Program/Seviye: Adobe Master Collection CS6
Tercihen Apple Keynote

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yaratıcı fikirlere görsel çözümler üretmekle kalmayıp, yeri geldiğinde fikir de üretebilen. Temiz ve düzenli çalışma ahlakını benimsemiş, sorumluluk sahibi. Masasındaki yeni 27" iMac kadar ince ve naif olmakla birlikte Kanyon AVM'nin yanında çalışmaktan mutluluk duyacak Görsel İletişim Tasarımcıları arıyoruz!

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

KARMAN Media, Görsel İletişim Tasarımcıları Arıyor! - İstanbulKARMAN Media, Görsel İletişim Tasarımcıları Arıyor! - İstanbulKARMAN Media, Görsel İletişim Tasarımcıları Arıyor! - İstanbulKARMAN Media, Görsel İletişim Tasarımcıları Arıyor! - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap