Karmate Konser Afişi

Afiş Tasarımı - Karmate Konser Afişi ...

Karmate Konser Afişi
OguzOzaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Karmate Konser Afişi

Alt 16-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

21 Ekimde Karmate'nin Resimli Bar'da yapıcağı konseri konu alıp kendimce bir afiş tasarladım.

İyi ve kötü yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.Kedimi geliştirmem için yorumlarınıza ihtiyacım var...

Karmate Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 17-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kullanılan renkler, fontlar, fontlara uygulanan efektler tamamiyle birbirine uyumsuz.

afiş hedef kitleye ulaşmanın en etkili yollarından biridir. afişin anlatmak istediği az ve öz olmalıdır. kullanılan malzemeleri iyi kullanmak gerekir. ortaya çıkan yemek lezzetli olmalıdır.

afişin seyir süresi kısa ve anlaşılır olmalıdır. karşısında durup ne olduğu çözülmeye çalışılmamalıdır.

bir kaç örnek ekliyorum. umarım yardımcı olur. yardımcı ve yapıcı olmak dileğiyle...

Karmate Konser AfişiKarmate Konser AfişiKarmate Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 17-10-2011 #3
memoli4646 üstada katılmakla birlikte çalışmalarını takip ettim sürekli photoshop kullanmaktasın benim şahsi fikrim ve önerim olcak bence kartvizit, afiş, logo, vb çalışmaları vektörel bir programda yapmanı tavsiye ederim. hem zamandan tasarruf eder hemde düşündüğün bir hamleyi kolayca yapmanı sağlar.
Bu mesajdan alıntı yap
coolomn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coolomn

Grafiker / Muğla

Alt 17-10-2011 #4
memoli4646 ya katılıyorum.çalışmalarını sade renklerle ve daha okunaklı, belirgin fontlarla hazırlarsan ortaya daha güzel bir çalışma çıkacağından eminim.Tasarımın güzel olması için illa ki hareket vermen yada çok cafcaflı fontlarla hazırlaman gerekmiyor. daha asil durur düşüncesindeyim. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 17-10-2011 #5
Afiş üzerindeki yazılara fontlara efeklere söylediğiniz herşey için Teşekkürler...Fakat " afişin anlatmak istediği az ve öz olmalıdır " ibaresini kullandığın eleştiriye karşı çıkıyorum.Hedef kitle için gayet açık ve anlaşılır.Bu kadar net bir şeyi anlamıyanlar k.b suç kendilerinde...
Bu mesajdan alıntı yap

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 17-10-2011 #6
memoli4646 üstada katılmakla birlikte çalışmalarını takip ettim sürekli photoshop kullanmaktasın benim şahsi fikrim ve önerim olcak bence kartvizit, afiş, logo, vb çalışmaları vektörel bir programda yapmanı tavsiye ederim. hem zamandan tasarruf eder hemde düşündüğün bir hamleyi kolayca yapmanı sağlar.

Önerebileceğin programları yazarsan sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 17-10-2011 #7
Önerebileceğin programları yazarsan sevinirim...

Corel Draw yada Adobe Freehand öneririm ikiside birbirine mantık olarak yakındır ikiside vektöreldir. Ama Corel Draw benim tercihimdir.
Bu mesajdan alıntı yap

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 17-10-2011 #8
Corel Draw yada Adobe Freehand öneririm ikiside birbirine mantık olarak yakındır ikiside vektöreldir. Ama Corel Draw benim tercihimdir.
Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
sev-ya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sev-ya

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2011 #9
Yazan arkadaşlara katılıyorum... ek olarak kullandığın yazıları orantısız büyütüp küçültme derim ben, (esnetme) zira okunaksız ve kötü bir görünüm veriyor... (ayrıca konsere katılmayıda çok isterdimKarmate Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 17-10-2011 #10
Yazan arkadaşlara katılıyorum... ek olarak kullandığın yazıları orantısız büyütüp küçültme derim ben, (esnetme) zira okunaksız ve kötü bir görünüm veriyor... (ayrıca konsere katılmayıda çok isterdimKarmate Konser Afişi
Yorumun için teşekkürler.(İnş afişimde gereksiz yere yazı yazdığım konusuna katılmıyorsundurKarmate Konser Afişi )

KARMATE'nin bir konserinde gösteri yapma imkanı buldum.Bizim kulisimize gelmiş yarım saat kadar ekipce güzel bir sohbet etme imkanı bulmuştuk.Gerçekten çok doğal bir kişi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları