Karşılıksız sevenlere

Graficafe - Karşılıksız sevenlere Sponsorlu Bağlantılar Karşılıklı sevginin Leyla’larda Mecnun’larda kaldığını anlamak için karşılıksız sevgi yaşamak gerekiyormuş. Birini sevmenin delice bir aşkla bağlanmanın güzelliğini yaşamak için hazan mevsimine gelmek olduğunu bilmiyordum. Meğer hayatta ne ...

Karşılıksız sevenlere
ayyuce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayyuce(40)

Eğitimci / İstanbul

Karşılıksız sevenlere

Alt 25-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karşılıklı sevginin Leyla’larda Mecnun’larda kaldığını anlamak için karşılıksız sevgi yaşamak gerekiyormuş. Birini sevmenin delice bir aşkla bağlanmanın güzelliğini yaşamak için hazan mevsimine gelmek olduğunu bilmiyordum. Meğer hayatta ne çok şey kaçırmışım...

Aşkın insanı büyüttüğünü olgunlaştırdığını da öğrendim artık. Bu yaşıma kadar kimse öğretmedi bana aşkın karşılıksız olduğunu, sadece gönülden sevenin bu acıyla kavrulacağını, sevilenin ise sevildiğini bilmeyeceğini... Yine teşekkür ederim sana karşılıksız aşkım!!! Bana hayatta öğretilmeyenleri öğrettin. Hiç kimseye hissetmediklerimi hissetdirdin. Hiç kimse için yapamayacaklarımı yaptım. Pişman mıyım? Hayır hiç pişman olmadım ve aşkını sonsuzluğuma saklarken bile mutluydum. Hayatımın son basamaklarında bana böyle bir aşkı yaşattın. Seni sevmeme izin verdiğin için teşekkür ederim Aşkım…

Sevgiliye bu kadar serzeniş çok görülmez umarım. Evet yaşadım gördüm öğrendim. Sevgi ve aşk sadece tek kişi tarafından yaşanabiliniyor. Aşkın karşılığı yok. Bazı insanlar sadece sevmeyi bilir,karşısındaki sever mi sevmez mi hiç düşünmeden sever. Hep bekler sevecek diye ve sonunda görür ki sizi kırmamak adına hatır için kendini zorlayarak karşılık verme çabasındadır. Oysa ki herkes duygularında özgürdür ve kimse kimseyi zorla sevemez. Kırgınlık olmaz aşkta. Seviyorsan, gerçekten aşkını yüreğinde hissediyorsan bırakacaksın sevgiliyi özgürce kanat çırpsın ve nerede kiminle mutluysa
Tadına vararak yaşasın... O’nun mutluluğunu uzaktan seyrederek yaralarını sarmayı da öğrenmek gerekir...

Aşk yalnızlığı kabullenmektir...

Aşkın denklemi çözümsüz. Alışmak gerek sadece sevmeye. Sevilmeyi tatmadan da yaşamayı öğrenebilir insan. Ama birini sevmeyi birine sımsıkı bağlanmayı mutlaka yaşamalı. İşte o zaman hayatta bir yanlışlık olur...

Ve ön söz...

Seni sevdiğimi bil. Nerede olursan ol. Her zaman çok sevildiğini bil...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

bu kadar karamsar olma

Alt 25-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ayyüce bak ben 14 senedir ayrılık acısını her gece yaşıyorum severken ayrılmak zorunda kaldım ama onun mutlu olması için her gece dua ediyorum 14 senedir her anım her saniyem bir cehennem ama ne yapayım 37 yaşına girdim ama 50 yaşında diyor görenler
Bu mesajdan alıntı yap

ayyuce(40)

Eğitimci / İstanbul

Alt 25-12-2009 #3
ayyüce bak ben 14 senedir ayrılık acısını her gece yaşıyorum severken ayrılmak zorunda kaldım ama onun mutlu olması için her gece dua ediyorum 14 senedir her anım her saniyem bir cehennem ama ne yapayım 37 yaşına girdim ama 50 yaşında diyor görenler
Teşekkür ediyorum.
Herşey kadere bağlı.
Bizde kaderimizi yaşıyoruz, herkes gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-12-2009 #4
Allah yardımcınız olsun ayyüce hanım "EN BÜYÜK DUAM" ...
Bu mesajdan alıntı yap

ayyuce(40)

Eğitimci / İstanbul

Alt 25-12-2009 #5
allah yardımcınız olsun ayyüce hanım "en büyük duam" ...
cümlemizin yardımcısı olsun rabbim
Bu mesajdan alıntı yap
redeath333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redeath333

Desinatör / İzmir

Alt 25-12-2009 #6
"Artık
Şarkılarda
Kaldı" : /
Bu mesajdan alıntı yap

ayyuce(40)

Eğitimci / İstanbul

Alt 25-12-2009 #7
"Artık
Şarkılarda
Kaldı" : /
Şarkılardaki bile yapmacık bence
sıradan ve basit hele şu son dönem şarkılara bakarsanız içler acısı resmen
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 25-12-2009 #8
Karşılıklı sevginin Leyla’larda Mecnun’larda kaldığını anlamak için karşılıksız sevgi yaşamak gerekiyormuş. Birini sevmenin delice bir aşkla bağlanmanın güzelliğini yaşamak için hazan mevsimine gelmek olduğunu bilmiyordum. Meğer hayatta ne çok şey kaçırmışım...

Aşkın insanı büyüttüğünü olgunlaştırdığını da öğrendim artık. Bu yaşıma kadar kimse öğretmedi bana aşkın karşılıksız olduğunu, sadece gönülden sevenin bu acıyla kavrulacağını, sevilenin ise sevildiğini bilmeyeceğini... Yine teşekkür ederim sana karşılıksız aşkım!!! Bana hayatta öğretilmeyenleri öğrettin. Hiç kimseye hissetmediklerimi hissetdirdin. Hiç kimse için yapamayacaklarımı yaptım. Pişman mıyım? Hayır hiç pişman olmadım ve aşkını sonsuzluğuma saklarken bile mutluydum. Hayatımın son basamaklarında bana böyle bir aşkı yaşattın. Seni sevmeme izin verdiğin için teşekkür ederim Aşkım…

Sevgiliye bu kadar serzeniş çok görülmez umarım. Evet yaşadım gördüm öğrendim. Sevgi ve aşk sadece tek kişi tarafından yaşanabiliniyor. Aşkın karşılığı yok. Bazı insanlar sadece sevmeyi bilir,karşısındaki sever mi sevmez mi hiç düşünmeden sever. Hep bekler sevecek diye ve sonunda görür ki sizi kırmamak adına hatır için kendini zorlayarak karşılık verme çabasındadır. Oysa ki herkes duygularında özgürdür ve kimse kimseyi zorla sevemez. Kırgınlık olmaz aşkta. Seviyorsan, gerçekten aşkını yüreğinde hissediyorsan bırakacaksın sevgiliyi özgürce kanat çırpsın ve nerede kiminle mutluysa
Tadına vararak yaşasın... O’nun mutluluğunu uzaktan seyrederek yaralarını sarmayı da öğrenmek gerekir...

Aşk yalnızlığı kabullenmektir...

Aşkın denklemi çözümsüz. Alışmak gerek sadece sevmeye. Sevilmeyi tatmadan da yaşamayı öğrenebilir insan. Ama birini sevmeyi birine sımsıkı bağlanmayı mutlaka yaşamalı. İşte o zaman hayatta bir yanlışlık olur...

Ve ön söz...

Seni sevdiğimi bil. Nerede olursan ol. Her zaman çok sevildiğini bil...
ayyüce hatırlıyorsan neyin var diye sormuştum, şimdi anlıyorum, hiç yabancı değil, bu yaşıma kadar ne acılar çektim, o kadarda çektirdim,Ama ben Bir Erkeyim, Sende Bir erkek olsaydın, bir şişe büyük rakıyı devirdikten sonra, antalya falezlerinden, akdenize baliklama atla. bak nasil iyileşirsin, terapinin yan etkilerini kaldırabilirsen. Senin için bir fikrim daha var, butunuyle karşılıksız aşkı reddetmek olabilir. Karşılıksız dedigimiz yani karsiligi olmayan hislerin ask tanimina uymadigini dusunerek. askin karsilikli hissedilene verilen isim olduguna tamamen inan, Kendine Neden diye sormadan, O kişinin suratına bak, onunla koparak değil, onun karşısında bir şeylerin olmadığını, olmiyacapını kendine inandırablirsen, bu duruma alışabilirsinde, bir süre sonra karşılık olmadan yaşanan aşk, sana hiç bir şey ifade etmez, belki çok iyi iki arkadaş bile olabilirsiniz, kendine verdiğin üzüntü de geride kalmış olur, bunu yapman için güçlü olmak gerekiyor, İnan bol acılı aşklar yaşadım, Bir yerden sonra çarpıla çarpıla o yüz nasır tutacak...

benim en çok sevdiğim ve değer verdiğim, evet böyle olmalı dediğim bir düşüncede, karşındakini seviyorsan onun mutluluğu için gitmeyi bileceksin, zorla güzellik olmaz,

14 yıl sürmesi olasılığı bulunan aşk. duygularınızdan arınabilen biri değilseniz, zaman zaman şarkılar size onu hatırlatır, yine kurtulamazsınız. yine de zaman her şeyin ilacıdır ve günün birinde karşınıza birini çıkartır. yaşamdan kopmamak gerek. Grafitürk böylee aşk sevgi varmı ya diyenlere hep bir cevabım olmuş, en güzel cevabı senin sevgin veriyor, size inanılmaz sagı duyuyorum şuanda,
Bu mesajdan alıntı yap

ayyuce(40)

Eğitimci / İstanbul

Alt 25-12-2009 #9
[quote=Gokhan Yilmaz;664365]ayyüce hatırlıyorsan neyin var diye sormuştum, şimdi anlıyorum, hiç yabancı değil, bu yaşıma kadar ne acılar çektim, o kadarda çektirdim,Ama ben Bir Erkeyim, Sende Bir erkek olsaydın, bir şişe büyük rakıyı devirdikten sonra, antalya falezlerinden, akdenize baliklama atla. bak nasil iyileşirsin, terapinin yan etkilerini kaldırabilirsen. Senin için bir fikrim daha var, butunuyle karşılıksız aşkı reddetmek olabilir. Karşılıksız dedigimiz yani karsiligi olmayan hislerin ask tanimina uymadigini dusunerek. askin karsilikli hissedilene verilen isim olduguna tamamen inan, Kendine Neden diye sormadan, O kişinin suratına bak, onunla koparak değil, onun karşısında bir şeylerin olmadığını, olmiyacapını kendine inandırablirsen, bu duruma alışabilirsinde, bir süre sonra karşılık olmadan yaşanan aşk, sana hiç bir şey ifade etmez, belki çok iyi iki arkadaş bile olabilirsiniz, kendine verdiğin üzüntü de geride kalmış olur, bunu yapman için güçlü olmak gerekiyor, İnan bol acılı aşklar yaşadım, Bir yerden sonra çarpıla çarpıla o yüz nasır tutacak...

BEN GEREKENİ YAPTIM ZATEN KARDAŞ
AMA BENİ DÜŞÜNÜP CEVAP VERMEN BİLE YETER BANA
BİR YERDE YANILDIN ANCAK O ZAMAN Kİ OLAYLAR FARKLIYDI
BENİM SAĞLIK DURUMUMLA İLGİLİYDİ.
YİNEDE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
BUDA GEÇECEK EMİNİM
NELER ATLATTTIM NELER GÖRDÜM BUNUDA YENECEĞİM.
SEN GİBİ DOSTLARLARA DAHA KOLAY ATLATACAĞIM.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2009 #10
[quote=ayyuce;664378]
ayyüce hatırlıyorsan neyin var diye sormuştum, şimdi anlıyorum, hiç yabancı değil, bu yaşıma kadar ne acılar çektim, o kadarda çektirdim,Ama ben Bir Erkeyim, Sende Bir erkek olsaydın, bir şişe büyük rakıyı devirdikten sonra, antalya falezlerinden, akdenize baliklama atla. bak nasil iyileşirsin, terapinin yan etkilerini kaldırabilirsen. Senin için bir fikrim daha var, butunuyle karşılıksız aşkı reddetmek olabilir. Karşılıksız dedigimiz yani karsiligi olmayan hislerin ask tanimina uymadigini dusunerek. askin karsilikli hissedilene verilen isim olduguna tamamen inan, Kendine Neden diye sormadan, O kişinin suratına bak, onunla koparak değil, onun karşısında bir şeylerin olmadığını, olmiyacapını kendine inandırablirsen, bu duruma alışabilirsinde, bir süre sonra karşılık olmadan yaşanan aşk, sana hiç bir şey ifade etmez, belki çok iyi iki arkadaş bile olabilirsiniz, kendine verdiğin üzüntü de geride kalmış olur, bunu yapman için güçlü olmak gerekiyor, İnan bol acılı aşklar yaşadım, Bir yerden sonra çarpıla çarpıla o yüz nasır tutacak...

BEN GEREKENİ YAPTIM ZATEN KARDAŞ
AMA BENİ DÜŞÜNÜP CEVAP VERMEN BİLE YETER BANA
BİR YERDE YANILDIN ANCAK O ZAMAN Kİ OLAYLAR FARKLIYDI
BENİM SAĞLIK DURUMUMLA İLGİLİYDİ.
YİNEDE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
BUDA GEÇECEK EMİNİM
NELER ATLATTTIM NELER GÖRDÜM BUNUDA YENECEĞİM.
SEN GİBİ DOSTLARLARA DAHA KOLAY ATLATACAĞIM.
yanındayız şüphen olmasın, atlatıcağından da bizim şüphemiz yok, Karşılıksız sevenlere üyeleri güçlüdür Karşılıksız sevenlere
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları