Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)

Graficafe - Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :) Sponsorlu Bağlantılar Oğlum bak git - Video İzle Sabah sabah öldüm gülmekten ara sıra forumda çıkan kuru gürültü kabadayılara! ders olsun. D...

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Oğlum bak git - Video İzle

Sabah sabah öldüm gülmekten ara sıra forumda çıkan kuru gürültü kabadayılara! ders olsun. Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)D

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 22-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben de izlemiştim bunu. kendine zorla sopa attırmak böyle olsa gerek Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-05-2012 #3
Boş boş durma arasıra böyle videolar yükle yoksa varya ... Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :) ...
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-05-2012 #4
ben de izlemiştim bunu. kendine zorla sopa attırmak böyle olsa gerek Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)
Hahhaha süpürge sırtında kırılınca farkına varıyor herşeyin. Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)

Boş boş durma arasıra böyle videolar yükle yoksa varya ... Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :) ...
Oğlum bak git!!!! :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Bi laf vardır çok severim "yumruk yemeyen adam kendi yumruğunu balyoz zannedermiş". Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)

Bundan sonra herkes mahallesindeki çöpçüye dikkat etsin. Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)

Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2012 #5
Hahahaha Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :) keramet kemerde Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :) silah çeker gibi çekti çocuk Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)

Hahaha Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :) süpürgenin gücü adına ....

Süpürge sadece çöpçülerde olmuyor yalnız dikkatinizi çekerim Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)D

Teşekkürler mehmet sabah sabah iyi güldüm şekerim Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2012 #6
Daha önce izlememiştim. İyi geldi. Teşekkürler mösyö. Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-05-2012 #7
Hahahaha Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :) keramet kemerde Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :) silah çeker gibi çekti çocuk Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)

Hahaha Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :) süpürgenin gücü adına ....

Süpürge sadece çöpçülerde olmuyor yalnız dikkatinizi çekerim Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)D

Teşekkürler mehmet sabah sabah iyi güldüm şekerim Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)
Hahhaa iyi ki kemeri çekince pantolon düşmedi Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :) ama çöpçü tam temizlik üstadı mahalledeki sütü bozuk mikropları bile temizliyor. Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)D

Rica ederim Rabia. Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)

Bu mesajdan alıntı yap
genc grafiker brc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc grafiker brc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-05-2012 #8
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-05-2012 #9
Daha önce izlememiştim. İyi geldi. Teşekkürler mösyö. Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)
Rica ederim madam siz siz olun çöpçü deyip geçmeyin size karate bilen denk gelir. Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)
Gerçi sende az eli maşala diilsin hani.... :rofl::rofl::rofl:

Resim yerine canlı bi çekip yapsaydık. Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)

Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Oğlum bak gittt.. :)

Alt 24-05-2012 #10
Temizlik görevlisine diklenen bir gencin yaşadıkları Karşındakini tanımadan dayılanmanın sonu... :)

-Oğlum bak gitt..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları