Kartal Reklam Ajansı Logo

Logo Tasarımları - Kartal Reklam Ajansı Logo Sponsorlu Bağlantılar zaman ayırıkta yorum yazan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum....

Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

zaman ayırıkta yorum yazan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logoya çirkin diyemeyiz asla... Ama bana neden bilmem otomobilerde kullanılan logoları hatırlattı... Kartal'ı ortadan ayırmanız pek doğru olmamış ama, iki ayrı kelme gibiler. Çiziminizde bir kanat etkisi var ancak kalp şeklini andırıyor aynı zamanda, yeterince kartalvariliği yakalayamamış... tabii amacınız buysa. Güzel gerçekten çok da olumsuz konuşmuş olmayayım ama reklam ajansı logosu için çoook fazla ciddi. Biraz daha samimi bir etki yaratmayı deneseniz?
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #3
ortadan ayırma konusunda katılıyorum sıze ama genellıkle bende butun calısırım fakat bu tarz denemek ıstedım busefer. cıddıye gelınce buaralar cok cıvıl cıvıl calısmalar yaptım cıddıyetı ozledım sanırım Kartal Reklam Ajansı Logo yorumunuz ıcın cok tesekkurler tek tek gozden gecırıcem soledıklerınızı.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 12-04-2009 #4
Bana göre ajans için uygun bi logo değil.Bir diğer husus çalışmalarınızı elimden geldiğinice takip ediyorum.Bi şey dikkatimi çekti.Logo çalışmalarınızda hep aynı çizgiyi takip ediyorsunuz.Bi önceki digital baskı logosunda da aynı çizgide çalışmıştınız.Farklı tarzları da denemenizi öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
respot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

respot

Ressam / Antalya

Alt 12-04-2009 #5
Naçizane fikrim güzel olmuş ama bence ortadaki sembol pek kartalı anımsatmıyor.

Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #6
aynı cızgı dedıgınız olay aynı gorunum dıer dıjıtal baskı logosu kullanımda olmadıgından onu degerlendırıp satıs yaptım. tesekkurler yorumlarınız ıcın.
Bu mesajdan alıntı yap
ByELİTE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByELİTE

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-04-2009 #7
güzel olmuş ama sanki bi eksiklik var gibi geldi bana eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
merinart34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merinart34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-04-2009 #8
reklam ajansı temsil etmeyen logodur.çok ciddi duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Hassen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hassen(39)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #9
Aslında fikir güzel, sadece kartala benzetmeye çalıştığın arkası dönük akbabaya benziyen yaratık bozmuş, bence kartalın üzerinde daha çok uğraşmalısın mesela kafasını çevirip bize karizmatik bir şekilde bakabilir, bu şekliyle daha çok kurbanın ölmesi için saatlerce başı önde bekleyen akbabalara benzemiş.
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #10
dostum naptın sen ya dıscovery channela bagladın Kartal Reklam Ajansı Logo akbaba nerde Kartal Reklam Ajansı Logo orda sadece kanadı sımgeleyen cızgıler var akbaba nerden cıktı Kartal Reklam Ajansı Logo ahhaha Kartal Reklam Ajansı Logo eyw saolsın yorum ıcın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları