karton baskı

Sonuçlanan İlanlar - karton baskı Sponsorlu Bağlantılar istanbulda cevremde bu konuda bir kaç istek aldım en azından bir fikir alabilirmiyim diye burada paylaşmak istedim aslında tam bir teklif değil henüz ama kısmet matbaacılar sitesini bilirsiniz ...

karton baskı
soneriax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soneriax

Grafiker / İstanbul

karton baskı

Alt 24-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

istanbulda cevremde bu konuda bir kaç istek aldım en azından bir fikir alabilirmiyim diye burada paylaşmak istedim aslında tam bir teklif değil henüz ama kısmet karton baskı
matbaacılar sitesini bilirsiniz oradan net bir cevap alamadım. Amamevzu şu;
en az 210 gr. B1 ölçüsünde(70*100 veya 60*90 da olabilir) tek yön renkli baskı fiyatları nedir? ilk 1000 adet ve sonraki 1000'er adetler için. bu konuda net fiyatlar olmasa da az çok fikir verebilecek sektörden arkadaşlar varmıdır?
teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:
İlanları karton baskı veya karton baskısayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..