Karton Kapak baskısı ne ile yapılır?

Baskı - Karton Kapak baskısı ne ile yapılır? Sponsorlu Bağlantılar Sevgili arkadaşlar, Elimdeki kapağı olmayan, kapağı iyice kondüsyondan düşen çizgiromanlarım ve dergilerime, o sayıların resimlerini internetten bularak veya eskileri tarayıp işleyerek yeni kapak üretmek istiyorum. Bunu gerçekleştirecek bir ...

pardus01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pardus01

Hiç Biri / Adana

Alt 02-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili arkadaşlar,

Elimdeki kapağı olmayan, kapağı iyice kondüsyondan düşen çizgiromanlarım ve dergilerime, o sayıların resimlerini internetten bularak veya eskileri tarayıp işleyerek yeni kapak üretmek istiyorum. Bunu gerçekleştirecek bir yazıcı var mı veya 2.000 lirayı geçmeyecek bir alet; evde çalışacak tabiki... Sanırım Bristol diyorlar o sert karton malzemeye. Bu işi yapacak ev/ofis tipi bir makina ne kadardır?

Burda bir copy center grafikleri benden olmak şartı ile 5 tl istiyor. Bana yol gösterin lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozanbb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozanbb

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Üstad eğer işini görmek istiyorsan bu işi evinde çözebileceğin tek makine EPSON'un A3 inject yazıcıları olur ve en güzel yani biraz zorlansada 350 gr/M2 kağıt türlerine bile çok kalite baskılar yapar. Üstelik sürekli doldurabileceğin tonerleride satılıyor. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap