Karton Kutu Tasarımı Bıçaklar Hakkında Yardım Lütfen

Ambalaj Tasarımı - Karton Kutu Tasarımı Bıçaklar Hakkında Yardım Lütfen Sponsorlu Bağlantılar Karton Kutu Tasarımı yapıcagım kutunun boyutu yükseklik : 13 cm en :10 cm boy :20 cm kutu elimde bulunuyor ben bastan çizip grafik çalısması yapmak istiyorum bıçak izleri ...

Drakstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Drakstar(32)

Webmaster / İstanbul

Dosya23

Alt 20-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karton Kutu Tasarımı yapıcagım kutunun boyutu
yükseklik : 13 cm
en :10 cm
boy :20 cm

kutu elimde bulunuyor ben bastan çizip grafik çalısması yapmak istiyorum bıçak izleri kat izlerini falan nasıl çizmeliyim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

htmetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

htmetin(37)

Matbaacı / Bolu

Alt 09-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Karton Kutu Tasarımı yapıcagım kutunun boyutu
yükseklik : 13 cm
en :10 cm
boy :20 cm

kutu elimde bulunuyor ben bastan çizip grafik çalısması yapmak istiyorum bıçak izleri kat izlerini falan nasıl çizmeliyim ?
Forumda araştırırsan işine yarayacak farklı dip kilitli kutu çizimleri bulabilirsin.. Birçok grafiker Bıçak izi ile uğraşmaz zaten. Ararsın bıçakçını yükseklik genişli falan filan ölçülerini verirsin onlarda sana Aİ formatında bıçak izini gönderir sende üzerine güzelcene çalışırsın hatasızz yaniiKarton Kutu Tasarımı Bıçaklar Hakkında Yardım Lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-03-2011 #3
en doğrusu baskıyı yapacak olan matbaanın bıçakçısının bunu sana göndermesi ama eğer mutlaka senin çizmen gerekiyorsa kabaca çizdim bu şekilde ölçülerine ve hizalamalarına dikkat etmeden, ölçülerini ayarlayarak tekrar çizebilirsin.

Bu mesajdan alıntı yap
Drakstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Drakstar(32)

Webmaster / İstanbul

Alt 10-03-2011 #4
tşk ederim arkadaşlar matbaacıyla gorustum sorunu halletim.
Bu mesajdan alıntı yap