Karton Maket, Prototip Yapım Elemanı - İstanbul

İş Arayan İlanları - Karton Maket, Prototip Yapım Elemanı - İstanbul ...

Karton Maket isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karton Maket

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Karton Maket, Prototip Yapım Elemanı

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği: 13 yılı aşkın reklam ajansı deneyimine sahibim. Grafiker, Grafik Tasarımcı ve Grafik Atölyesi Sorumlusu görevleri altında çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Günümüzde her ne kadar ajans sunumları dijital ortamda yapılsa da işlerin maket olarak sunumu da o işin satışına güç kattığı için tercih edilmeye devam etmektedir. 14 yıla varan reklamcılık tecrübemi bundan sonraki yaşantımda bilgisayar başından, maket masası başına taşımak istiyorum. Bu bağlamda reklam ajansalarının, grafik atölyelerinin gerek kendi içlerinde, gerekse müşteri prezentasyonlarında kullanılmak üzere, broşür, katalog, dosya, kartvizit, takvim, p.o.p malzemeleri, promosyon ve tanıtım standları gibi pek çok materyalin kağıt çıktıları sonrası kesip biçip yapıştırılarak elle tutulur maketlerinin hazırlanması konusunda bir iş aramaktayım. Beni tercih ederseniz ajansınıza çok faydalı olacağıma inanıyorum. Teşekkür ederim.

E-posta:

Telefon: 0535 321 11 57
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Karton Maket, Prototip Yapım Elemanı - İstanbulKarton Maket, Prototip Yapım Elemanı - İstanbulKarton Maket, Prototip Yapım Elemanı - İstanbulKarton Maket, Prototip Yapım Elemanı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap