KARTON SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAÇAK BASKI USTASI ARIYORUM - Mersin

İş Veren İlanları - KARTON SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAÇAK BASKI USTASI ARIYORUM - Mersin ...

orhankaraoglan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhankaraoglan

Matbaacı / Gümüşhane

Alt 31-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KARTON SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAÇAK BASKI USTASI ARIYORUM

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Mersin-tarsus organize sanayi bölgesindeki fabrikama karton baskı tecrübesi olan usta arıyorum,ilgilenen arkadaşlar lütfen ulaşsın.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları KARTON SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAÇAK BASKI USTASI ARIYORUM - Mersin - KARTON SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAÇAK BASKI USTASI ARIYORUM - Mersin ya da KARTON SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAÇAK BASKI USTASI ARIYORUM - Mersin da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | KARTON SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAÇAK BASKI USTASI ARIYORUM - Mersin İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
KARTON SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAÇAK BASKI USTASI ARIYORUM - Mersin | KARTON SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAÇAK BASKI USTASI ARIYORUM - Mersin

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap