Kartvisit ve Website Tasarım Çalışmaları Yorum Bekliyorum Karun Hazinesi

Deneme Çalışmalar - Kartvisit ve Website Tasarım Çalışmaları Yorum Bekliyorum Karun Hazinesi Sponsorlu Bağlantılar Kartvisit Website çalışmasına yeni başladım kafamda böyle şekillendi ama üzerinde çalışmam lazım çekim yapıcam ürünleri modelle çekicem o şekilde siteye koymak istiyoru. Menü duruşu filan şu an böyle ...

the deep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the deep

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kartvisit

Website çalışmasına yeni başladım kafamda böyle şekillendi ama üzerinde çalışmam lazım çekim yapıcam ürünleri modelle çekicem o şekilde siteye koymak istiyoru. Menü duruşu filan şu an böyle fakat modelin resmini banner kısmı ile aynı hizada büyük koymayı düşünüyorum daha dikkat çekici olması için flash koyulabilir. Sizde renk ton ve desen uyumları nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum ona göre şekillendiricem siteyi.

Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chopper07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chopper07

Webmaster / Muğla

Alt 01-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence hoş olmuş. Birde sağ ve sola koyduğun desenleri flashla açtırarak yaparsan sırayla süper olur.
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2009 #3
Çalışma güzel görünüyor renkler de uyumlu. Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

the deep

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2009 #4
bence hoş olmuş. Birde sağ ve sola koyduğun desenleri flashla açtırarak yaparsan sırayla süper olur.

Teşekkür ederim bu site alışveriş sitesi olacak flash koyup sitenin açılışını filan kasmak istemiyorum. Alt fon olduğu için desenler her yerde görünmicek kolay açılması lazım diye düşünüyorum ama dediğim gibi bayan modelle çekeceğim resimleri flash yapmayı düşünüyorum bikaç favori takı ile gayet şık olur diye düşündüm ama bilmiyorum.

Kartvisit çalışmasınında beyaz olan tüm desen ve yazılara gümüş olacak. Siyahın üstünde kötü dururmu filan die düşündüm sizce nasıl durur gümüş?

Çalışma güzel görünüyor renkler de uyumlu. Emeğine sağlık.
teşekkürler burcuozenxx beğendiğine sevindim
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2009 #5
Gümüş siyahın üzerinde hoş durur.
Bu mesajdan alıntı yap
chopper07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chopper07

Webmaster / Muğla

Alt 01-09-2009 #6
Teşekkür ederim bu site alışveriş sitesi olacak flash koyup sitenin açılışını filan kasmak istemiyorum. Alt fon olduğu için desenler her yerde görünmicek kolay açılması lazım diye düşünüyorum ama dediğim gibi bayan modelle çekeceğim resimleri flash yapmayı düşünüyorum bikaç favori takı ile gayet şık olur diye düşündüm ama bilmiyorum.

Kartvisit çalışmasınında beyaz olan tüm desen ve yazılara gümüş olacak. Siyahın üstünde kötü dururmu filan die düşündüm sizce nasıl durur gümüş?
flash konusunda siz bilirsiniz. Sonuçda sizin eseriniz. Resimlerin flash olması da ayrı bir hava katar.

Siyahla gri-gümüş her zaman tutulmuştur. Kartvisit ve Website Tasarım Çalışmaları Yorum Bekliyorum Karun Hazinesi site asp mi php mi olucak?
Bu mesajdan alıntı yap

the deep

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2009 #7
Site php olacak. Teşekkürler yorumlarınız için arkadaşlar. İçime sinmesi lazım çalışmanın benim hoşuma gitti ama bide sizin yorumlarınızı alıyım dedim. Farklı yorumlar her zaman önemlidir.
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 01-09-2009 #8
Flash ı bilgisayarınız bikez yükler sonra localden çalıştırır.Kasma olsa olsa 1 kez olur.Bence takılarda parlama efektleri hoş durur ama siz bilirsiniz.Bir de sitenin en önemli kısmı boş.İçeriğe karar veremediniz sanırım.Katrvizitler de biraz daha sade olabilir bence.elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

the deep

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2009 #9
Flash ı bilgisayarınız bikez yükler sonra localden çalıştırır.Kasma olsa olsa 1 kez olur.Bence takılarda parlama efektleri hoş durur ama siz bilirsiniz.Bir de sitenin en önemli kısmı boş.İçeriğe karar veremediniz sanırım.Katrvizitler de biraz daha sade olabilir bence.elinize sağlık
Yok ben bunun üzerinde çalışmaya yeni başladım içerik filan belli sadece renk ve fonda kafamda soru işareti vardı olur mu olmaz mı diye size danışıyım dedim daha çok şey eklencek beyaz dediğiniz kısma içerik kısmı sonuçta. Parlama efekti de eklencek ben sadece photoshopda bi efekt verdim nasıl duruyor göriyim diye sade ve aranılanın rahat bulunduğu bir site olması benim için önemli. Ayrıca daha bayan resmi eklence sitenin tasarımına yeni başladım kafamdaki soru işaretlerini gidermeye çalışıyorumKartvisit ve Website Tasarım Çalışmaları Yorum Bekliyorum Karun Hazinesi

Flashda kasma bir kerede olsa daha siteye flashda koyulacağı için insanlar girdiğinde yavaş açılan bir site hiçbir zaman ideal olmamıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 01-09-2009 #10
Kullanmış olduğunuz kartvizitteki hazır floral desenin içindeki takılar yok olmuş durumda. Ya desenleri enaza indirgeyin ürünleri ön plana çıkartın yada tamtersi.
Ayrıca renk konusunda da biraz daha arşatırma yapabilirsiniz.

Web konusunda bilgi sahibi değilim ama bu renkler oldukça güzel duruyor. Ama sağdan ve soldan çekiştirilen desenler deforme olmuş (çok yayılmış). Ölçülü büyütürseniz bunu engelleyebilirsiniz.
Karun Hazinesi fontu sabit değil ise biraz daha adına yakışır estetiklikte olmasında yarar var diye düşünüyorum.

Emeğinize sağlık. siteyi tamamladıktan sonrada görmek isterim.
Gözümede kartvisit yazınız takıldı. 2 yerdede aynı yazmışsınız.
"kartvizit"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları