kartvizit Abdurrahman KAYACAN

Deneme Çalışmalar - kartvizit Abdurrahman KAYACAN Sponsorlu Bağlantılar oylesıne yaptım paylaşayım dedım RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting...

akayacan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akayacan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

oylesıne yaptım paylaşayım dedım
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 25-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğine sağlık. Sade olmus kartvizit sade olur ama bu soğuk sade biraz canlandır derim kartvizit Abdurrahman KAYACAN
Bu mesajdan alıntı yap
emelbozan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emelbozan(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-04-2010 #3
Emeğine sağlık. Sade olmus kartvizit sade olur ama bu soğuk sade biraz canlandır derim kartvizit Abdurrahman KAYACAN
arkadaşıma katılıyorum çok sade olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
geomania isimli Üye şimdilik offline konumundadır

geomania

Grafiker / Ankara

Alt 25-04-2010 #4
perspektifte hataların var sanırım
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ebural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebural

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-04-2010 #5
arkadaşlar kötüye kötü demesini bilmek lazım.bu çalışma berbat bişey.müşteri siz olun ve size bu şekilde bir kartvizit çalışması yapılsın.
ben olsam "sizi tanıdığıma memnun oldum" der bir dahada tasarım için o kapıya uğramazdım.
kardeşim eleştiriye açık olmasan herhalde buraya sunum yapmazdın,anlayışla karşılayacağını umuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap