kartvizit angaryaları....

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - kartvizit angaryaları.... Sponsorlu Bağlantılar kartvizit tasarımı işi aldım. işin fiyatını başta belirttim. iş düşündüğümden çok daha uzun sürdü. müşteri en sonunda kafasındaki tasarımı belirtti ve onu yaptım. bu arada tasarım olarak aynı ...

siyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siyim

Grafiker / Antalya

Alt 21-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kartvizit tasarımı işi aldım. işin fiyatını başta belirttim. iş düşündüğümden çok daha uzun sürdü. müşteri en sonunda kafasındaki tasarımı belirtti ve onu yaptım. bu arada tasarım olarak aynı ancak arka yüz için 2 farklı içerik gerektiği belirtildi 2.bir iş çıktı.diğer şubeler için olan arka yüz için yok yazının rengini, fontunu bilmemneyini değiş..şeklinde istekler bitmedi bir türlü. ve kartvizitin 10 kişi için hazırlanacağı söylendi.
az sonra son yaptığım değişiklikleri de mail atacağım ancak kartvizitin kaç kişi için uygulanacağı ve de 2 farklı arka yüz tasarımı gibi extralar için nasıl bir talepte bulunabilirim, yada bulunmalımıyım onu bilemedim??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 21-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tasarım için fiyat vermişsin, sonrası yapılanlar revize yada isimlere göre kartvizitlerin sahiplendirilmesi.

Sonuçta isim girişlerinde ücret talep etmelisin tabii. Ama bu bir revizedir ve küçük bir miktar olmalıdır.

Kartvizit küçük iştir derler, oysa kartvizit tasarımda en zor işlerin başında gelir.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

siyim

Grafiker / Antalya

Alt 21-05-2011 #3
bir de;
"antetli tasarımı" dendiğinde sadece antetli kağıt mı kastedilir yoksa zarf da dahil midir??
Bu mesajdan alıntı yap

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 21-05-2011 #4
Sadece antetli kastedilir. Sen diplomat zarfı da öner bence. Çünkü antetli tasarımı isteyen firma antetli kağıdını kendi zarfıyla göndermeli.
Bu mesajdan alıntı yap

siyim

Grafiker / Antalya

Alt 21-05-2011 #5
denizcem, hızlı cevapların için çok teşşekür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 21-05-2011 #6
rica ederim, buralarda olduğum sıraya denk geldi kartvizit angaryaları.... kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap